Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veletek ilyen? Orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyen? Orgazmus után elsirtátok magatokat? Lehet, h már nem szeretem a barátoma, vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, voltak nagyon rossz időszakok, ő flörtölgetett más csajokkal, amikor meg a fejéhez vágtam, engem nézett hülyének, meg kiröhögött, leszidott, stb. mintha nem lennénk egyenéő felek. már nem is mondhatok neki semmit, mert " nem vok én az ő anyja, h megmondjam neki, h mit csináéjon ", és mindezt elég durván mondja. mostanában szexelni se nagyon van kedvem vele, de orgazmushoz van kedvem. ahhoz meg ugye az kell, h együtt legyünk. de múltkor elsirtam magam utána, és nagyon rossz lett a kedvem, és azt mondtam neki, h k.rvának érzem magam, h ilyen sz.r a kapcs., én meg lefekszek vele. ő meg azt mondta, h nagyszerű, mostmár azt se mondhatjuk, h csak szexelünk, mert már az sincs.. utána egyszerűen nem tudtam együtt lenni vele. felajánlottam, h kielégitem kézzel, ez meg is történt, a hasamra élvezett el, de nem tetszett neki, mert " az nem elég jó, h vki kézzel elégit ki ". totál hülyén érzem magam, szakitani kellene, tudom, de sehogyse megy. ő volt nekem az első. mi lenne a legjobb? 20, l
2010. máj. 9. 22:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon lelkizős lány lehetsz. :( Legalább a saját érzéseiddel legyél tisztában! Ha kényelmetlen neked egy kapcsolat akkor szakíts! 1000 más pasi létezik a környékeden! :(
2010. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Azzal a világon semmi baj nincs, hogy elsírtad magad. Az a legnagyobb gáz, hogy nem értitek meg egymást. Azt látom, hogy te szereted, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is. Beszéljétek meg, hogy mit szeretnétek a jövőben, mit vártok a másiktól és, hogy szeret-e még.
2010. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy szakíts. Jó nagy bunkó lehet a barátod... Én már rég elhagytam volna.
2010. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, erőd és szépséged teljében. Ne pazarold az idődet egy megalázó kapcsolatra csak azért, mert ő volt az első. Ha már te magad is azt érezd, amit leírtál, akkor ne halogasd, hanem lépj. Nem kell, hogy végképp undorodj magadtól is amiatt, amit teszel. Szakíts, és keres olyan kapcsolatot, ahol téged is szeretnek, és nem csak arra kellesz, hogy kielégítsd amikor úgy óhajtja.
2010. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból az derül ki hogy igazából a szex miatt van veled. Fiatal vagy, találsz másik pasid hidd el jobb lenne ha szakítanál vele.
2010. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

sztem itt nincs mire válaszolni mert magad is tudod a választ

az ilyen firgeket mint barátodat ugy lene kedvem megrugdosni . am ezt birom h rengeteg bunko ,nagyképünk mindig van bnöje és le is szarja'k öket magasrol csak kihasználják öket sok rendes normálios pasinak meg 20-22évet kel várni egy nöre(nem magamra gondoltam) ennek az oka az mint pl a te eseted h az elsö meg az ilyen dologok...nem tom h ti csajok mért türitek a magalázást...fel se tom fogni

2010. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
mondta is, h nincs is közös pontunk.. de akkor miért akart annyira járni velem anno?? azt mondta, hogy én vok élete nagy szerelme ( mert előtte már egyszer jártunk, de az még olyan kis semmiség volt, 15 évesen, nem volt se szex, se semmi ). azon is gondolkodtam már, h azért kellenek neki folyamatosan más csajok, mert velem nem tud beszélgetni?? pedig én sok mindent olvasok, szinházba járok, stb., ő az aki nem igazán tud hozzászólni a dolgokhoz. :S
2010. máj. 9. 22:35
 8/30 A kérdező kommentje:
én se tom felfogni. félek, h ha szakitunk, akkor nem találok mást.. 1 jó ideig szép volt, jó volt, szerelmes is voltam, most meg ez van.. :S
2010. máj. 9. 22:36
 9/30 anonim ***** válasza:
"Miért akart velem járni anno?" --> Az AKKOR volt. Sajnos megunt. Valószínűleg nem azért mert unalmas vagy hanem mert neki csak ARRA kellettél. PONT. Legközelebb keress egy "megbízhatóbb" pasit!
2010. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

de amugy ez is az én kérdésem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ekkor történt ez a dolog.. most miért nem jó neki, h kézzel elégitettem ki? nem ugyanaz? mármint, ok, nem ugyanaz.. de akkor is. megpróbáltuk, de nekem fájt.. :S

2010. máj. 9. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!