Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veletek ilyen? Orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyen? Orgazmus után elsirtátok magatokat? Lehet, h már nem szeretem a barátoma, vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, voltak nagyon rossz időszakok, ő flörtölgetett más csajokkal, amikor meg a fejéhez vágtam, engem nézett hülyének, meg kiröhögött, leszidott, stb. mintha nem lennénk egyenéő felek. már nem is mondhatok neki semmit, mert " nem vok én az ő anyja, h megmondjam neki, h mit csináéjon ", és mindezt elég durván mondja. mostanában szexelni se nagyon van kedvem vele, de orgazmushoz van kedvem. ahhoz meg ugye az kell, h együtt legyünk. de múltkor elsirtam magam utána, és nagyon rossz lett a kedvem, és azt mondtam neki, h k.rvának érzem magam, h ilyen sz.r a kapcs., én meg lefekszek vele. ő meg azt mondta, h nagyszerű, mostmár azt se mondhatjuk, h csak szexelünk, mert már az sincs.. utána egyszerűen nem tudtam együtt lenni vele. felajánlottam, h kielégitem kézzel, ez meg is történt, a hasamra élvezett el, de nem tetszett neki, mert " az nem elég jó, h vki kézzel elégit ki ". totál hülyén érzem magam, szakitani kellene, tudom, de sehogyse megy. ő volt nekem az első. mi lenne a legjobb? 20, l
2010. máj. 9. 22:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
20 évesen komolyan attól félsz, hogy nem találsz másikat??? :O Menjél már valamerre... :S
2010. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
jajj, de sehol nincsenek rendes pasik :S
2010. máj. 9. 22:38
 13/30 A kérdező kommentje:
igen, attól.. talán majd az egyetemen.. nem tom. :S
2010. máj. 9. 22:38
 14/30 anonim ***** válasza:
Teljesen alárendeled magad neki.... nnah mindegy. Egyértelmű hogy mit kellene csinálnod.
2010. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
ja, tom.. de nemkönnyű szakitani vkivel. annyit sirtam már miatta, h az nem igaz.. mostmár totál közönyös lettem. de azért az rosszulesett, h még ő van felháborodva, h miért vok ideges, meg miért nem lazulok el, h ő be tudja tenni.. ehh.. :S
2010. máj. 9. 22:41
 16/30 anonim ***** válasza:
Ne a neten keress vígaszt! Most attól hogy írunk neked, nem fogod jobban érezni magad! Mozdulj ki barátnőkkel, vagy egyedül sétálgass! Néha aztán megint gondolkozz ezen a dolgon ( mármint hogy neked milyen pasik kellenének inkább ), aztán megint "élj" egy kicsit. Barátkozz sokat!!!
2010. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

22:34

hát ilyet remélem h nem is találsz

látom nem ismered a mondást-"ami nem megy azt nem kell eröltetni" ez igy van mindenben

csak a megszokás miatt vagy vele de ezt te is tudod h ennek elöbb utobb vége kell h legyen örök valoságig ugysem maradsz vele akro meg most lépjél minél elöbb . mondtad h már egy ideje nem müködik ez jobb nem is fog lenni hanem inkább roszab és a legnagyobb probléme az h hagyod magadat elnyomni és az ö akarata érvényesül és rájön majd h bármit megtehet veled

2010. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Bocsánat, uccsó hozzászuólásom: Csak nem ide Veszprémbe a Pannonra akarsz jönni? :D
2010. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem feltétlenül olyan borzasztó dolog egyedül lenni. Vagyis párkapcsolat nélkül. Egy csomó dolog van, amivel le lehet foglalni magad. És a szex sem fog annyira hiányozni, mint azt most sulykolod esetleg magadba. Simán meg lehet lenni nélküle.

Nem azért nem tud beszélgetni veled, mert hülye vagy, hanem mert nem is akar. Neki a kapcsolatotok azt jelenti, hogy van mellette egy csinos csak, akit akkor dug meg, amikor csak akar. Ehhez meg nem kell beszélgetni.


Nyugi. Dobd ki és pihenj. Élvezd, hogy szabad vagy. Olyankor fog jönni egy új kapcsolat, amikor majd nem is várod. :)

2010. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
remélem, h majd találok jobbat is. amugy nem, nem a Pannonba akarok menni, külföldi vok, és itthon akarok maradni. :)
2010. máj. 9. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!