Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan félek attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek attól hogy tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Már kérdezte hogy volt-e komoly kapcsolatom és én hazudtam és aztválaszoltam neki hogy igen.. :/ Meg félek attól hogy nem tudok az elvárásainak megfelelni, nem tudom neki azt megadni amit azelőző pasijai, még nem is csókolóztam...szóval az ilyenektől félek hogy csalódni fog.. :( Jogos a félelmem?
2010. máj. 6. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én örültem hogy a pasim a legtöbb dolgot velem csináltaa elösször:) még most is együtt vagyunk:)(1éve) persze csókolózott és smárolt is már mással dehát azt mindneki tud:) keress rá tökjó leirások vannakitt:D a többibe meg olyan gyorsan bele tanult és jobban csinálta mint az előző barátom aki már "tapasztalt" volt:) mert ő FIGYEL rám;) ne aggódj menni fog minden:)
2010. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz? Az hogy hazudtál.Ezt nem kellett volna.

Hogy bizzon meg benned ha már a kapcsolat elején hazudozol?

2010. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is nagyon parázok, hogy hogyan lesz, mivel nem volt még barátnőm.

Azt hiszem az a legjobb, ha elmondok mindent annak idején.

A kérdezőnek én azt tudnám ajánlani, hogy mondja el, hogy félelme miatt hazudott. Még nem késő így az elején, és az őszinteséget a legtöbb esetben szerintem értékelik.

2010. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlanságnál jóval több kárt okoz a tőle való félelem. A feszültség, izgalom, görcsösség stb. több szinten is probléma lehet a kapcsolatban, egyrészt ha megérzi rajtad a nő, hogy bizonytalankodsz, az taszítja, másrészt a szex közben is problémákat okoz, ha feszült vagy. Érdemes lenne ellazulni, ez az egész szex/párkapocslat témakör nem munkaverseny, ahol a nagy tablón jegyzik, hogy ki hány skalpot gyűjtött be. Az emberek 95%-a egyébként eléggé tapasztalatlan (0-2 kapcsolaton van túl), a másik 5% nagy része pedig megértő. Rengeteget dumálnak az emberek a szexről, de alig csinálják.


"Már kérdezte hogy volt-e komoly kapcsolatom és én hazudtam és aztválaszoltam neki hogy igen."


Alap, hogy a férfi a nőnek erre a kérdésére NEM ad releváns választ, hanem leginkább elvicceli valamivel. Ennek annyi előnye van, a releváns válasznak pedig annyi hátránya, hogy nem is próbálom felsorolni.


Pocsék igazat válaszolni. Hazudni meg bizonyos esetekben még annál is rosszabb, többek között mert a nőknek fejlettebb beépített hazugságfelismerő képessége van. Viszont erkölcsi kérdésekben megbocsátóbbak is, ami kb. kompenzálja ezt.


"Meg félek attól hogy nem tudok az elvárásainak megfelelni"


Ki ő, a főnököd? Sürgősen felejtsd el, hogy A-nak elvárásai vannak, amiknek B igyekszik megfelelni. Ez beteges. Az egészséges kapcsolat arról szól, hogy A és B szereti egymást, ezért szeretnek együtt lenni és élvezik együtt a szexet. Lazíts, ne idegeskedj, ez a lényeg.

2010. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 07:31


Természetesen nem helyes hazudni. De "mindent elmondani"? Ő sem mond el mindent. Vagy azt hiszed, hogy egy nőtől őszinte, igaz és egyenes válaszokat kapsz az olyan kérdéseidre, amik a volt barátairól szólnak?

2010. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért is kell a múltban "turkálni"?

Miért kell résztletes beszámolót kérnia az exekről?

2010. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!