Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam? Írjátok le mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam? Írjátok le mit gondoltok, eléggé kivagyok.

Figyelt kérdés
Van barátom lassan 5 éve. A kapcsolatunk már egy ideje semmilyen téren nem az igazi, szóval megromlott sajnos.. Együtt lakunk, sok a balhé, na meg ott tartunk hogy szex az 1 hónapban 1x-2x van. Én szeretném hogy több legyen, nekem sokkal több lenne az igényem, de neki fontosabb mindig a számítógp, tv meg minden. Nemrég megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk főleg msn-en, nagyon jól kijöttünk,elmeséltem neki mindent a kapcsolatomról stb, aztán az jött ki belőle hogy végülis megbeszéltük, hogy átjárnék hozzá konkrétan szexelni. Sajnos komolyan is gondoltam ezt, főleg mert akkor éppen kivoltam a barátom miatt. Ezzel telt sok beszélgetés a sráccal, hogy mit hogyan csinálnánk egymással..Meg azt mondta nem csak a szexre kellenék, folyton dícsért, vigasztalt. De megtorpantam, azt mondtam magamnak ezt nem csinálhatom meg a párommal. Szerencsére nem lett ebből semmi. A másik srác keresett folyamatosan, én nem reagáltam se smsre, hívásra, sehol nem írtam neki, letöröltem mindenhonnan. Nem mondtam neki semmit, hogy meggondoltam magam, egyszerüen egyik nap még beszéltünk, másnap már letöröltem mindenhonnan. Örülök hogy nem csináltam hülyeséget. De lelkiismeretfurdalásom van amiatt, hogy ezt akartam csinálni. Meg amiatt is, hogy a másik srác kedves volt velem, megértett, én meg egy szó nélkül "leléptem". Gyáva voltam neki megmondani az igazat. Sokat agyalok ezen. Tudom segíteni nem tud ezen senki, csak kiváncsi vagyok mások hogyan látják..
2010. máj. 1. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, hogy meggondoltad magad az utolsó pillanatban. De végül is azt sohasem lehet tudni egy ilyen szituban, hogy nem-e csak azért vígasztalt meg, hogy minél előbb ágynak ess vele. De ha tényleg azért tartotta veled a kapcsolatot, mert érdekelte, hogy mi van veled, akkor legalább egy üzenetet írj neki, hogy mégsem megy a dolog kettőtök közt. Szerintem ez a lefekvősdi csak úgy lett volna korrekt dolog, ha kivágod előtte a párodat. Rosszul érezné magát, de még rosszabb lenne, ha kiderülne, hogy megcsaltad. nekem tetszik, hogy visszaléptél. Sokan nem gondolnak bele, hogy egy kapcsolatban nem csak egy érző fél van...
2010. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem láttam bele a másik srác fejébe, hogy akkor most tényleg úgy is gondolja amiket mond, vagy csak szexet akar. Ha utóbbi volt a szitu, akkor jól előadta magát az biztos. Lehet, hogy pár alkalom után lapátra is tett volna, nem tudom. Jóképű, szülei által pénzes pasi-annyi csajt talál amennyit akar. De akárhányszor meglátok az utcán egy pasit, aki hasonlít rá, összerezzenek hogy ugye nem ő az.. Nem akarok még véletlenül sem összefutni vele. Írni nem fogok neki, már eldöntöttem. Oké, megérdemelne egy "bocsánat"-ot legalább, de semmilyen formában nem akarom keresni. Nehogy azt higgye, mégis akarok valamit. Az lenne a vége, hogy erőltetné, hogy találkozzuk. Az pedig kizárt.
2010. máj. 3. 20:34
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nyugodtan kurj félre aztán majd meglátod...
2010. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

most tényleg azon agyalsz, hogy mit gondolhatott ill hogy mi volt a szándéka a másik srácnak veled?! hát meg akart b@szni!!!! nyílvánvaló!


akkor mit agyalsz "Angyalka"?


most melyik ágaskodó hímtag kell Baby?

2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ki agyal? Csak leírtam, hogy lehet hogy csak azt akarta. De engem nem is érdekel már, hogy mit akart..Melyik hímtag kell..:DHa az övé kellett volna, akkor nem lépek vissza.
2010. máj. 4. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!