Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam? Írjátok le mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam? Írjátok le mit gondoltok, eléggé kivagyok.

Figyelt kérdés
Van barátom lassan 5 éve. A kapcsolatunk már egy ideje semmilyen téren nem az igazi, szóval megromlott sajnos.. Együtt lakunk, sok a balhé, na meg ott tartunk hogy szex az 1 hónapban 1x-2x van. Én szeretném hogy több legyen, nekem sokkal több lenne az igényem, de neki fontosabb mindig a számítógp, tv meg minden. Nemrég megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk főleg msn-en, nagyon jól kijöttünk,elmeséltem neki mindent a kapcsolatomról stb, aztán az jött ki belőle hogy végülis megbeszéltük, hogy átjárnék hozzá konkrétan szexelni. Sajnos komolyan is gondoltam ezt, főleg mert akkor éppen kivoltam a barátom miatt. Ezzel telt sok beszélgetés a sráccal, hogy mit hogyan csinálnánk egymással..Meg azt mondta nem csak a szexre kellenék, folyton dícsért, vigasztalt. De megtorpantam, azt mondtam magamnak ezt nem csinálhatom meg a párommal. Szerencsére nem lett ebből semmi. A másik srác keresett folyamatosan, én nem reagáltam se smsre, hívásra, sehol nem írtam neki, letöröltem mindenhonnan. Nem mondtam neki semmit, hogy meggondoltam magam, egyszerüen egyik nap még beszéltünk, másnap már letöröltem mindenhonnan. Örülök hogy nem csináltam hülyeséget. De lelkiismeretfurdalásom van amiatt, hogy ezt akartam csinálni. Meg amiatt is, hogy a másik srác kedves volt velem, megértett, én meg egy szó nélkül "leléptem". Gyáva voltam neki megmondani az igazat. Sokat agyalok ezen. Tudom segíteni nem tud ezen senki, csak kiváncsi vagyok mások hogyan látják..
2010. máj. 1. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Rohadtul csak szexre kellettél volna a másik srácnak, örülj hogy nem mentél bele, és egy 5 éves kapcsolatot, kár lenne ilyenért elrontani :D
2010. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs értelme a kapcsolatodnak, előbb szakíts, aztán jöhet a másik srác.
2010. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 nielindi ***** válasza:
én irnék neki egy magyarázat szerüséget, és bocsánatot kérnék.
2010. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet, hogy miért csináltad ezt vele. Megérdemli az a másik srác, hogy magyarázatot kapjon a viselkedésedre. Ebből leszűrheted szemét dolog volt ezt csinálni a barátoddal is és a másik sráccal is.
2010. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy szemét dolog volt.. Akkor gyáva voltam és letudtam így, hogy akkor nem reagálok semmire, majd békén hagy. Erre már én is gondoltam, hogy írok neki levelet, de nem akarom keresni. Mert már ő sem keres azóta, és ez talán jobb is így.
2010. máj. 1. 19:21
 6/25 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj de szerintem rohadt szemét voltál, a szeretőddel , és ugyanakkor a pároddal is. Te nem szereted a párodat szerintem csak érdekből maradtál vele. ez nem szeretet, ha időnként vannak kicsapongásaid, ez elő fog még fordulni máskor is. Ha épp ráunsz a pasidra.


Írj legalább egy levelet szerencsétlen srácnak, aki vígasztalt melletted állt, és minden jó volt vele, egy lebelet megérdemel. És keress másik pasit a párodat felejtsd el. Te nem szereted már őt régen csak bemeséled magadnak.

2010. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként az első válaszoló, aki írta hogy kár lenne egy 5 éves kapcsolatot elrontani. Sajnos már elromlott, még jóval ezelőtt az eset előtt, erről semmit nem is tud a párom. Nem véletlen volt, hogy megfordult a fejemben, hogy ezzel a sráccal kezdjek.
2010. máj. 1. 19:27
 8/25 anonim ***** válasza:
A nők mindig akkor kacsingatnak félre,ha nem kapják meg a megfelelő figyelmet,úgyhogy itt a barátod a hibás,amit meg nem tettél meg,azért ne legyen bűntudatod.Szerintem állítsd választás elé a barátodat,mert kinek kell 1olyan pasi akinek minden más fontos,csak te nem?
2010. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Véleményem szerint hogyha megcsináltad volna a mostani pasiddal, az szemét dolog lett volna. Előbb szakítás és utánna kellene más pasik után menni. Akivel meg csak szexelni akartál volna annak meg azért írj egy magyarázatot. És még annyit hogy a másik akivel szexelni akartál (aki megértett meg dicsért stb...) erre csak annyit tudok mondani, hogy nem biztos hogy az a pasi is 5 év után nem olyan lenne mint a mostani pasid. Ha meg rossz a kapcsolatod, és látod a barátodon, hogy nem érdekli ez a kapcsolat akkor lépjetek külön utakra. Remélem tudtam segíteni!

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló a másik sráccal kapcsolatban igazad van, nem érdemelte meg ezt, szemét voltam igaz. De leírtam azt is hogy a párommal rossz a kapcsolatunk. Ha nem lenne az, ez még csak eszembe se jutott volna. Csak a megszokás tart vele össze. Meg kötődök hozzá, de akkor se jó ez így. És nem a szeretőm a másik, nem volt semmi, írtam.
2010. máj. 1. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!