Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fiatalabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiatalabb fiú idősebb nő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, sőt szinte már imádat ez, van egy 40közelében járó hölgy, célozgat rá, hogy milyen jó képű vagyok, lépni kellene mit tanácsoltok? Csak az a baj, hogy a főnököm, mert vállalkozó vagyok és félek, hogyha balul sül el a kapcsolat vagy szakítunk akkor annyi és nincs munkám, ötletek?légyszíves értelmes használható ötleteket.
2010. ápr. 29. 11:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
nem gazamber akarok vele lenni,de hát tudjátok,hogy a mai világban minden előfordulhat,lehet ilyenekről hallani,a hölgy nagyon laza,szóval még szerintem benne is lenne a sexkapcsolatban,annyira várom nap mint nap ,hogy lássam,de majd az idő úgy is eldönti....csak tényleg a munka tart vissza mert ebből élek és nem is rosszul,de hát imádom ezt a NŐT!
2010. máj. 6. 12:50
 22/25 anonim ***** válasza:

Ne tartson vissza,látom szereted,akkor ne engedd el,hidd el,egész életedben szidni fogod a fejed.Már írtam ide egyszer.Ha télleg bejön merd vállalni.

Olvasd el :Jack Canfield-A siker alapelvei,abba emléíti,hogy ha félsz de akarod azt a dolgot akkor is csináld meg,vagy ne add fel célodat,ami a TE célod.

2010. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszönöm igen látom írtál egypár hasznos választ,hát igen jól érzed,hogy egyszerűen rosszul vagyok amikor nem látom anyira kívánom őt,ma nem láttam sajnos:(
2010. máj. 6. 19:20
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam már ide, érdeklődnék, hogy mi a helyzet? Hogyan döntöttél?
2010. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű,mert a találkozásunk kábé napi fél perc,lóhalálában váltunk két szót,remélem idővel nyugszik a helyzt és lesz valami,majd megírom mi lesz:)
2010. máj. 10. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!