Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fiatalabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiatalabb fiú idősebb nő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, sőt szinte már imádat ez, van egy 40közelében járó hölgy, célozgat rá, hogy milyen jó képű vagyok, lépni kellene mit tanácsoltok? Csak az a baj, hogy a főnököm, mert vállalkozó vagyok és félek, hogyha balul sül el a kapcsolat vagy szakítunk akkor annyi és nincs munkám, ötletek?légyszíves értelmes használható ötleteket.
2010. ápr. 29. 11:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
esetleg volt már valaki ilyen szituációban,és akkor mit csinált?
2010. ápr. 29. 11:23
 2/25 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? de amúgy főnökkel soha...
2010. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Azért ne menj bele, mert a főnököd. Túl veszélyes.
2010. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ja tényleg ez lemaradt 23 vagyok,nem közvetlen főnök hanem eggysgel alatta van,a főnökségben.
2010. ápr. 29. 11:25
 5/25 anonim ***** válasza:
mérlegelned kell, mert a munkahelyed bánhatja ha nem működik..
2010. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
rossz hogy ezt írjátok,mert tényleg nagyon kedvelem ,erősek az érzéseim sajnos feléje,tudom hogy tiltott gyümölcs de nehezen bírom:(
2010. ápr. 29. 11:27
 7/25 A kérdező kommentje:
várom még a segítségeket,persze csak a komolyabbakat.
2010. ápr. 29. 11:30
 8/25 anonim ***** válasza:
"mérlegelned kell, mert a munkahelyed bánhatja ha nem működik"? > És mi van akkor, ha MŰKÖDIK és jól?
2010. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A 11:36os ismét. "Nem lehet tudni, milyen mély egy pocsolya, amig bele nem lépünk."
2010. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbség az elődleges gond, hanem a főnök-beosztott viszony. De ha azt nézzük, arra bezzeg senki nem szól semmit, ha férfi főnök kavar a női beosztottjával. Az OK, mert ott a férfi a fölérendelt - ahogy kell begyöpösödött kis társadalmunkban... Ha tetszik a nő, vágj csak bele!
2010. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!