Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fiatalabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiatalabb fiú idősebb nő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, sőt szinte már imádat ez, van egy 40közelében járó hölgy, célozgat rá, hogy milyen jó képű vagyok, lépni kellene mit tanácsoltok? Csak az a baj, hogy a főnököm, mert vállalkozó vagyok és félek, hogyha balul sül el a kapcsolat vagy szakítunk akkor annyi és nincs munkám, ötletek?légyszíves értelmes használható ötleteket.
2010. ápr. 29. 11:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha igazán tetszik, akkor vágj bele! Azért párhuzamosan nem árt majd frissíteni az életrajzodat és regisztrálni pár állásközvetítő oldalon. :)
2010. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

OFF: Nekem 19 éves koromban volt kapcsolatom egy 27 éves csajjal. Jól működött a szerelem, de vége lett a távolság miatt, meg én is eléggé éretlen voltam.

Ha csak a korkülönbség lenne az ok, akkor azt mondom vágj bele, egy érett nőnél nincs jobb szerető.

Viszont azt mondod, hogy 40 körüli a nő. Van köztetek 17 év, ami önmagában nem is lenne gond, de teljesen más típusú és korú emberek veszik őt körül (barátok) mint téged, és egyéb különbözőségek is lennének pl.szórakozás tekintetében. És ha nincs gyereke, akkor már ketyeg a biológiai órája és hamarosan azt is szeretne tőled. Ha összejössz is vele, szerintem max 1-2 év és szakítani fogtok, és akkor a munkád sínyli meg.

Az is elképzelhető, hogy csak sz*xkapcsolatot akar, ebben az esetben viszont más a helyzet, mert így egyikőtök sem kötné le magát, így működhetne a dolog.

2010. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg,szerelemben nincs korlát,hidd el,megbánnád,ha hagynád.Magánéletet külön kell választani a munkától,ne aggódj,egyszerűen engedjetek az érzelmeknek,ha bírjátok egymást.Én is amikor összejöttem a jelenlegi bnőmmel akkor én is hezitáltam,hogy 14 év korkülönbség a javára,de tuti megbántam volna ha nem jövök össze vele,mert szeretek vele lenni,és nagyon jó vele.


22F

2010. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy amúgy sem olyan egyszerű,mert apámmal dolgozok a nőnél és azt sem szeretném ha apám pipa lenne rám,mert ő már többször is figyelmeztetett,ne vágjak bele mert rosszul fog elsülni....de én csak kívánom kívánom egyre jobban,úgy végigcsókolnám a testét stb annyira vágyom rá!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 5. 21:41
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

hát te egy retardált gyökér vagy ha 40 éves mamikban látsz fantáziát, már meg ne haragudj..

de segítek, mert jófej vook..=D

vegyél neki tenalady-t..hidd el hálás lesz..;D

2010. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor legyen szexkapcsolat.Ha összejön az első alkalom akkor lehet folytatása is, majd meglátjátok, hogy a nő is hasonlóan gondolkodik-e.Amúgy szerintem ő is csak szexet akar, tudhatja, hogy nem fogod elvenni feleségül stb, mert azért ahhoz idős már hozzád és találkozol egy huszonévessel és otthagyod.Szerintem próbáljátok meg, beszélgessetek egy kicsit.
2010. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:08 hány éves vagy? 13? 14? Majd ha felnősz, meglátod a szépséget bennük!
2010. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

ma 22:08 sztem amig még nem töltöd be a 14-et addig légyszíves ne oltsál :D


Fogalmad sincs milyen jó érzés például egy 36 éves,gyönyörű,csinos,szép,jól öltözött nővel együtt lenni.Amikor teljesen átadja magát az élvezeteknek,és van fantáziája.Nagyon jók.

Kérdező télleg ne hagyd ki,ezt nekem hidd el,viszont van egy mellékhatása:nem igazán fognak kelleni a fiatal csitrik utánna.Ő olyat add,hogy elájulsz :d

2010. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Függ a néni személyiségtipusától is.Hisztis vagy laza?

Nekem is volt időssebb nőm.Ő nagyon laza volt,mindenre rá lehetett venni,és nem volt sértődékeny.

Viszont ha hisztis,vagy irányító tipusú,onnan csak egy lépés a bosszúálló tipusig.Ez meg a melód miatt fontos tényező.

2010. máj. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kapd el!!! Ki ne hagyd mert bánni fogod egy életre! És persze ügyelj hogy szexkapcsi maradjon a dolog!!!


Én simán bevállalnám! Voltam már 44 éves nővel és a mai napig a legszebb emlékem! ;)


Az állásod meg amúgy sem biztos, és úgyis találsz másikat. Persze én kétlem hogy elvszítenéd, hacsak nem leszel oltári gazember vele!

2010. máj. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!