Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé összevesztünk a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé összevesztünk a férjemmel. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elég betegen jöttem haza, 39fokos lázam volt este. Tök aranyos volt, lefektetett csinált kamillateát, hozta a gyógyszereket csinált inhalálásra is kamillát, meg főzőtt vasalt stb. Tegnap elment dolgozni reggel és összevesztünk telón valamin. Szokott néha havonta kb egyszer írni az exének és belenéztem a telefonjába akkor tudtam meg. Nem az esett szarul, hogy írt neki, mert nem érdekel, hanem hogy megbeszéltük nem titkolózunk a másik előtt. erre a fejéhez vágtam, hogy biztos nem szeret, meg hogy minek vett el stb. Ő persze hajtogatta, hogy valószínű azért mert szeret. Aztán elkeztett ömleni az orromból a vér, és írtam neki, mert tök megijedtem ennyire még nem vérzett soha. EErre írta, hogy vegyek be gyógyszert. Én nyűgös voltam már és egy kicsit durva hangnemben elküldtem a francba, hogy mégis milyen gyógyszert kéne bevennem orrvérzés ellen. Erre, hogy én mindig a munkahelyén idegesítem fel. Aztán lemerült a telója. Egész este nem hívott, pedig lett volna rá lehetősége a benti telefonról. Reggel jött haza (biztonsági őr) és kérdezte, hogy jobban vagyok e, stb, én meg nekiestem, hogy ne tegyen úgy mintha érdekelné mi van velem, mert ha így lenne felhívhatott volna. Erre ő, hogy minek hívott volna, hogy veszekedjek vele??? Úgyhogy ebből kialakult megint egy vita, melynek hevében a földhöz vágta a karikagyűrűjét, és közölte, hogy jövő héten keres egy ügyvédet és elválik. Én ezen annyira kiakadtam, hogy a kezem ügyében lévő forró bögre teát a mellkasára öntöttem. Láttam, hogy néhány másodpercre megdöbben, aztán elkezdett röhögni. Utána olyan dolgokat mondott amik abszolút nem igazak. Hogy nem tudok háztartást vezetni mert 3napja a kanapén vannak a ruhák. CSak azt nem veszi észre, hagy majdnem minden nap 5kor kelek, hogy megcsináljam a reggeli kávéját a szendvicsét meg kivasaljam az ingét. Aztán elmegyek dolgozni, este 9re hazaérek és nekiállok főzni meg mosni. Ezek után még nincs kedvem vasalni is. Mondtam neki, ha ez nem tetszik, húzzon vissza a kedves exéhez, aki mindent megcsinált, de persze dolgozni nem dolgozott. Most megint elment dolgozni, de hozzám se szólt csak az ajtóból mondott egy sziát. Most mit csináljak? Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de igyekszem, és szinte kinyalom a seggét, pedig nem lennék köteles reggel 5kor felkelni miatta. Állandóan engem basztat, mikor ő is ugyanúgy szanaszét hagyja a cuccait, de az persze nem számit. És biztos, hogy nem én leszek az, aki odamegy hozzá először. Amúgy 4éve vagyunk együtt én 25 vagyok ő 39.
2008. okt. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy kiborultál,de ez kicsit erős reakció volt.Értem, hogy igazad van és jogosan háborodtál fel,de másképpen is elmondhattad volna neki a problémádat.Csak gondolj bele : ő mit látott?.Azt hogy a felesége egy 'hárpia' (bocsánat) .Egy férfit nem hatja meg az hogy miért tetted amit tettél , neki most az a lényeg hogy 'állandóan' veszekedsz vele .Melyik férfi szeret hazatérni egy veszekedős nőhöz?Inkább legyél okos , még a javadra is fordíthatod a dolgokat;)A helyedben szépen megmondanám neki hogy nem gondoltad komolyan amit mondtál, rosszul esett az hogy nem mondott semmit arról h írogat az exének.Rossz napod volt és beteg is vagy, ezért voltál kicsit ingerültebb.

Néha a békesség kedvéért engedni kell-persze tudod hogy te voltál az aki 'visszavonulót fújt' , de éppen ezzel 'nyerhetsz';)

2008. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Rá se ránts! Mi minden nap veszekszünk a férjemmel. Aztán kibékülünk.
2008. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nekem ez egy egyszerű csirkepernek tűnik:) Majd kibékültök, biztos, hogy nem fogtok elválni. Mind a ketten túlreagáltátok, gondolom a betegség miatt is nyűgösebb voltál. Tutira veszem, hogy ő fog előbb odatörleszkedni hozzád, ha meg .. hát akkor békülj te . Tudod, okos enged..
2008. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam:-)
2008. okt. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!