Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagyok szerelmes, mennyi ideig tart elfelejteni a másikat?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, de ragaszkodom hozzá, megszoktam. Most szakított velem, és szeretnék túl lenni rajta, lehet, hogy hülye kérdés, de kinek meddig tartott míg túltette magát egy kapcsolatán?
2008. okt. 4. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Embere válogatja. Van aki gyorsan felejt, van, akinek több idő szükséges ehhez.
2008. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bnőm mult hét pénteken szakitott velem,mostanra már szinte teljesen elfelejtettem, csak álmomba jön elő néha. Persze az emlékek örökre megmaradnak....
2008. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem Nekem hamar megy majd. Nem akarok felületesnek tűnni, de nem érdemli meg, hogy szenvedjek miatta.
2008. okt. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!