Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni valakit akibe szerelmes vagyok? Egyszerűen nem bírom. Kezdeményeztek azóta felém nők, de nem érdekelnek. Egyszerűen nem bírok másra gondolni. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 07:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő minden sebet begyógyit! Én 10 évig szenvedtem egy lány miatt, de talán most már kezd kevésbbé fájni :((
2010. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ez az idő dolog sem segít, mert közben elkezdett megint keresni, de szerintem csak mint barát és nekem ez így nem megy.
2010. okt. 10. 08:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Az idönek pont az lenne a lényege hogy nem keresed a társaságát.Adj lehetöséget más lányoknak is.Szorakozz,bulizz,csajozz.És ha egy lánynak késöbb megadod az esélyt azzal esélyt adsz uj szerelemre,uj érzésekre,uj kapcsolatnak és persze a felejtésnek
2010. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok szórakozni, amikor vele is találkozok olyan helyeken. De mindegy, majd megpróbálom elfelejteni, bár szerintem az a baj, hogy nem is akarom igazán elfelejteni.
2010. okt. 10. 08:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem az sokat segitett, hogy rögtön kerestem egy hozzá hasonlót, bár az csak barátság volt, de vele könnyebb volt elviselni
2010. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam hozzá hasonlót keresni, de egyszerűen nem találtam. Lehet, hogy ez most nyálasan hangzik, de így van.
2010. okt. 10. 08:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Jajj, te, ne legyél már ilyen nyámnyila. :) Miért hagyod, h tönkretegye az életed, ha ő meg másnál keresi a boldogságot azóta? Ezt soha nem értettem. 16F vok, azt mondják, a gondolkozásmódom felér egy 20 évesével. Túlérett vagyok, megértem a problémádat. Nehéz. Az idő nem segít, ez hülyeség, egy másik lány tudna segíteni. :) Sok szerencsét, Barátom. :)
2010. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó persze eddig én is mindenkire azt mondtam h nyámnyila, legyen férfi stb. De tudod mióta ez történt velem átérzem, hogy miért voltak ilyenkor sz.rul és tényleg az a gond, hogy per pillanat nem érdekel másik csaj, mert amint mondtam nem egy próbálkozott.
2010. okt. 10. 08:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem egyszerű nekem 1 évembe telt míg el tudtam fogadni, hogy ő nem lehet az enyém bármennyire is szeretném, lezártam és új fejezetet kezdtem, de mivel túlzottan túlon túl is megszerettem így barátok maradtunk mert azt viszont nem tudtam volna elviselni hogy soha többé nem láthatom.


Közben pedig ismerkedtem más lányokkal és igaz nem elsőre de negyedszerre megtaláltam azt a lányt akibe beleestem ugyanúgy...


lényeg nem szabad feladni

2010. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt azért nem írtad, hogy miért reménytelen ez a szerelem. Ha jól értem a lány keres téged, beszélgetne veled. Tudja hogy oda vagy érte? Vagy mi a gond?
2010. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!