Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni valakit akibe szerelmes vagyok? Egyszerűen nem bírom. Kezdeményeztek azóta felém nők, de nem érdekelnek. Egyszerűen nem bírok másra gondolni. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 07:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk egy ideig én szerelmes lettem ő nem és vége lett. De állítólag vonzódik hozzám.
2010. okt. 10. 09:38
 12/19 anonim ***** válasza:

Együtt voltatok egy ideig? mégis meddig, 2 hétig, 1 hónapig? :) ez nem sok...


Lehet hogy te tényleg hamarabb lettél szerelmes, és elkezdted üldözni... Ő meg megijedt. Ez nem jelenti azt hogy reménytelen szerintem, hiszen most ő keres. Szerintem nem volt elég idő arra hogy kötetlenül megismerjétek egymást, hanem egyből járni kezdtetek, ami elég nagy hiba manapság. Nem is értem tini gyerekek hogy mondhatják, hogy megcsókolt, tegnap és akkor együtt járunk... :) és utána vérig sértődnek ha 2 hét után az egyik megunja, és szakít.


Beszélgess vele, ha felhozza hogy találkozzatok, találkozz vele. de ne ostromold. Ha tudod hogy szeret valami zenét, együttest, és lesz koncert, mondd hogy te mész, haverokkal, de ne hívd el, hanem ha ő kérdezi hogy jöhet-e akkor barátilag igen. Ismerkedjetek, flörtölj vele elkötelezettség nélkül :)


Persze mindennek csak akkor van értelme, ha normális lány, nem az a mostani divatos mindenkivel lefekszünk típus, mert akkor semmi értelme vele foglalkozni.


32/N

2010. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nah jó!!!Nézzük csak pontosan barátom!

1.El akarod felejteni-vagyis ezt írod, de ebben te sem vagy biztos.Vagyis valójában ezt te sem akarod.Nem akarod őt elfelejteni, mert, ah el akartad volna, akkor már megtetted volna, vagyis akkor nytottabb lennél mindenre eleértve a nőkre,de én úgy veszem észre, hogy te szereted és nem s akarod őt elfelejteni!+Nem akarsz másik kapcsolatot mert tudod, hogy a szíved még az övé és, ha úgysem tudnál másba szerelmes lenni úgy igazán akor meg teljesen igazad van, minek is játszadoznál a más női érzelmekkel, ha te pontosan tudod jól, hogy még mindig Őt szereted.

agy tényleg megpróbálod elfelejteni és mindent megteszel azért, hogy elfelejtsd és, ha már sikerült csak akkor kezdeményezel új kapcsolatot frissen és üdén, tiszta lappal, nyitott szívvel mi egymás...

Vagy....

erős leszel, mert most erősnek kell lenned és eldöntöd, erősen elhatározod, hogy igenis visszaszerzed magadnak....!!!!!!!!!!És akkor azért kell megtenned mindent.Nos a döntés a két véglet..Neked kell döntened!!!

Ha a másodikat választanád íme néhány tippem:(Remélem segítek vele neked)

1tipp:

Kerüld a szerelmi vallomásokat iránta

Ne éreztesd a lánnyal hogy mennyire rokonszenves számodra

Nem szabad kétségbeesetten viselkedned

Ne akarj vele beszélgetni , ne akard vele megbeszélni a dolgot, a szakítás előtt ő már mindent végiggondolt magában,szóval hagyd a hosszú beszélgetéseket(hidd el nekem, csak ront a helyzeten)

Ne próbáld meg őt érvekkel meggyőzni, hogy miért is kellene nektek együtt lennete.(pl:olyan szépek voltunk együtt annyira összeillünk, kérlek próbáljuk meg még egyszer együtt utoljára)!!!gondolom te magad is belátod, hogy ez szánalmas!!!!Bár sokan elkövetik kétségbeesésükbe.(Lehet te is elkövetted annó)

-Stratégia nélkül ne próbálkozz(vagyis ki kell állítanod magadnak egy visszahódítási stratégiát)Bizony bizoy az fog majd neked segíteni!!!!!!

Ami még fontos, ha a második variációt választanád kedves barátom legalább 3hétig kezd el őt szigorúan kerülni, légy halott úgymondd számára, ne foglalkozz vele addj neki egy kis szabadságteret, hogy szabadon szállhasson, 3 hétig minimum vagyis semmi sms msn telefonálgatás vagy bármi más...Éreznie kell a hiányodat, de akkor nem fogja, ha folyamatosan ott leszel mellette, körülötte, az életébe..Hagyd, hogy először is hiányozz neki másodszor is ezekután később a hiányból újra érzelem legyen.És ezt akkor sem szabad megszegned, ha ő történetesen már mással jár nem szabad felháborodnod.Ha a 3-4 hét leteltével vagy akár később meglátod őt köszönj, légy illedelmes ne legyél közömbös és bunkó, de minél hamarabb próbálj kitérni a látóteréből.És, ha a pasijával van akkor meg is dicsérheted őket(tudom hogy nehéz lesz, de muszáj!!)pl:ti tényleg szép pár vagytok:D és mosolyogj játszd el őszintén...Majd meglátod, hogy eredményes lesz....Ha tudtam segíteni annak örülök, ha ezt a második visszaszerzem módszert választanád és jól jönne még egy két jó tanács akkor írd meg és én szivesen segítek.

Üdv:Flower Emery L /17

2010. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg az utolsónak. Amúgy még nem tudom melyiket választanám, de anno 2 hétig direkt kerültem, akkor kezdett el keresni és ilyennel azért nem állnék elő, hogy "de szép pár voltunk blabla", mert ez szerintem is szánalmas,de még lövésem sincs, hogy mit tegyek.Amúgy ez az egész nagyon furcsa.Ez a lány előtt határozott voltam tudtam mit akarok és hogy hogy szerezzem meg. Most meg egy döntésképtelen 10 éves kislányra hajazok.
2010. okt. 10. 11:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen mindent !(utolsó válaszoló) Szerintem mihamarabb tisztázz magadban mindent, döntsd el mit akarsz.Választanod kell!!! Visszaszerzed vagy elfelejted? De!!!Ahoz,hogy dönteni tudj előbb találd meg Önmagad.Élj! A kislányt pedig felejts el!! Vagy,ha nem,várj rá még 2-3 évet minimum!!!!
2010. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Félre értettél, azt mondom én viselkedek most úgy, mint egy döntés képtelen 21 éves kislány. :D
2010. okt. 12. 19:22
 17/19 A kérdező kommentje:
*10 éves
2010. okt. 12. 19:23
 18/19 anonim ***** válasza:
Jah értem xD, már kicsit megilyedtem ...
2010. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha szereted azt tanácsolom ne felejtsd el, miért kellene elfelejtened azt az embert akit szeretsz, ez igazán igazságtalan lenne az élettől....Nos oké a stratégia címe, hogyan szerezzem vissza a szeretett nőt? Légy egy olyan férfi aki küzd és küzdeni is fog a szerelméért bármi is történjék!!!!

De mégsem szabad látnia észrevennie, h te mennyire törekszel érte és hogy mennyire hiányzik? Hiányzik?Mint testnek a kenyér s mint tüdőnek a levegő.Ez így van, de elég, ha csak te érzed a hiányát, neki nem kell tudnia.Gondolom gyakran gondolsz olyasmire, hogy bárcsak tudná mennyire hiányzik.Nem!!!!!Job, ha nem is tudja.

Először is magadat találd meg önmagadat, mit azt már az előbbiekben tanácsoltam és ne hallgass senki másra-se család tanácsára, se barátéra-lehet, hogy nekik is volt már efféle tapasztalatuk,de-ne feledjük, hogy ezta fajta érzést mindenki másképp éli meg.Különbözően.Sőt jobb, ha egyáltalán ők sem látják rajtad a szomorúságot, ne hagyd, hogy sajnáljanak és ne panaszkodj nekik, mennyire szarul vagy előbb utóbb a sok panaszkodást ők is megunják.Hagyd, ne sajnáltasd magad.Ha sírnod kell, sírj egyedül , egymagad, hisz nem baj, ha sírsz, hisz a világot a maga valóságában csak azok látják, akiknek a szemét kitisztította már a könny.Ha ez kell ahhoz h meglásd a valóságot akkor sírj nem baj.+ Nem szabad kísértened a sorsot.Sok ember szerettének elvesztése után öngyílkosságot vagy valami hasonlót akarnak elkövetni annak érdekében, hogy talán majd úgy nem érzik folyxamatosan a sok fájdalmat.Nem!!!Ez nem megoldás.Gondolj bele akkor mennyi mindenről maradnál le a jövőben, arról lemaradnál, amit a jövő tartogat még neked mennyi jó.Ezt nem szabad!!Inkább akkor tényleg komolyan határozd el, hogy visszaszerzed.A következőket kell tenned.Először is ne keresd, de halál komolyan, igaz és tudom, hogy nagy a kísértés, hogy ne írj neki, ne hívd ne utazz pontosan arrafelé amerre ő, ne abban a diszkóban jelenj meg, hogy ne lásd de nnnnnneeeeee...Tényleg ne, kérlek!!!!Jó ezután sírd ki magad vagy, ha nem jellemző rá a sírás akkor amivel le tudod vezetni a bánatot(nem pia, drog, csajok vagy ehhez hasonló) hanem valami jó kis edzés, mély elgondolkozás mindenről ami eddig az életedben megtörtént a te és ő jó és rossz tulajdonságai, tapasztalataid stb vagy egy jó fürdő.Könnyen elfeletheted a bánkódást, ha egy jó barátnak segítesz meghallgatod a problémáját és ahelyett, h te panaszkodnál neki adsz tanácsot.3 legyet üthetsz ezzel a módszerrel egycsapásra.1 rá figyelsz és megfeletkezel a bánatodról.2 rájössz, h lehet h az ő problémájához a te problémád semmi és a világban vannak ennél sokkal súlyosabb problémák mik még megoldásra és segítségre várnak és lehet, hogy te is a közé az emberek közé tartozhat, ki segít az embereknek.3 hálásak lesznek neked, rájönnek, hogy mennyire jófej vagy.Egy pozitív dolgot szerzel magadnak a fejükben.Ez jó.Nem igaz???

Jó, ha már ezen túl vagy és eltellik pár nap akkor foglalkozz magaddal.Edz, alakíts magadon, ha szügséges diétázz légy csúcsformában(ne csak megjátzd) tanulj, terled a témát tanulással, tanulj nyelveket, ha szeretsz írj vagy bármi..Nos eltelik minimum 3 hét ez nem azt jelenti h mostmár látnod kell nem hanem mostmár talán nem baj ha összefutottok.Ne a szomorúságot lássa rajtad.Ez iszonyatosan fontos.Hiszen sokkal jobban mutat egy oldog kisugárzású uriember, kinek van tartása és modora, mint egy szomorú, pultnál ülő önsanyargató ittas férfi.Fújj...Ilyen szánalmas egy hölgynek sem kellene!!!!!!Még akkor is így kell tenned, ha Őt egy másik férfi karjaiban pillantod meg 3 hét után.Akkor is legyen tartásod.Ezzel nem azt akarom mndani, hogy legyél büszke és hord fent az orrod, egyáltalán nem mert a nők hamar észreeszik akik direkt csinálják, direkt úgy tesznek, mint akit nem érdekli a dolog közbe meg..és ez a nők szemében szánalmas.Légy természetes, boldog mosolygós.Húú az nagyon vonzó tud lenni.Légy kedes az emberekhez a helyszínen és ne csak őt nézd, hogy hol van mit csinál...!!!!!

Következő lépés...

Hát igen, őt szereted és mással nem is voltál azóta.Több, mint 3 hét lehet nehéz kihívás szexuális téren.Lehet mondjuk ki kielégületlen vagy ezen a téren..de !!!

Ő ezt sem láthatja.Viselkedj úgy mintha nemrég vettél volna részt egy isteni szeretkezésen....Ugye milyen igaz??? Hogy az emberek mennyire sugárzóbbak egy olyan alkalom után...Neked is kielégültnek kell látszanod.Jah és ne játsz rá.Legyél természetes, mert mondom a nők nagyon hamar észreveszik a csak színészkedést....Főleg olyan aki már ismer....Most nem jártok, most hazudhatsz neki!!!


pERSZE, HA VÉGKÉP ELLENETEK VAN MINDEN ÉS A SORS IS MEG 1000% h nem lehettek együtt akkor tényleg jobb ha elfelejted..De remélem tudtam segíteni a tanácsommal.Flower Emery 17/L

2010. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!