Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni olyat akibe szerelmes vagy de mindennap látod?

Figyelt kérdés
Ötleteket, módszereket várok, biztos ti is voltatok már olyan helyzetben, hogy valakibe beleszerettetek és nem jött össze a dolog, nem lett belőle kapcsolat, és el akartátok gyorsan felejteni az illetőt, mondván nem futtok olyan szekér után ami nem vesz fel, de nap mint nap találkoztatok vele.. Hogy próbálnátok mégis elfelejteni, ügyet sem vetni rá hogy kihűljön az érzés? Nekem nagyon nehéz, holnaptól ezen kellene lennem, de kétnaponta látom és köszönnöm kell neki.
2009. márc. 29. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Persze nekem is volt ilyen...Nagyon közhely, de annyira igaz, hogy az idő mindend megold. Később, sokkal jobb lesz, még akkor is, ha minden nap látod.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
nekem is volt ilyen, de igazából csak az oldotta meg a gondot amikor elballagott a srác a gimiből. addig nagyon rossz volt, pedig 2 emelettel feljebb volt a terme, de amikor lejött mondjuk büfébe nem tudtam megállni h ne nézzek oda... és egyből el is olvadtam :( szóval nem nagyon van megoldás a problémára, egy kis önkontrollal, akaraterővel némileg enyhíteni lehet, de ez minden.
2009. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha.. szóval nincs oylan "gyakorlatsor" amit ha elvégzek vagy tudatosítom magamban hogy nem lesz semmi köztünk akkor elmúlik az érzés..:( HÁt kár de majd próbálkozom nem rá figyelni, és nem rá gondolni..Meg főleg nem reménykedni.
2009. márc. 29. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, ráadásul osztálytársak voltunk (sőt, vagyunk még mindig :D) és 1 éve ilyenkor én még halálosan szerelmes voltam belé... el se tudtam képzelni, hogy el tudnám felejteni, de akkor sikerült, amikor legkevésbé se számítottam rá: elutaztam nyaralni (mielőtt mentem azt hittem csak azt fogom várni, hogy menjek már haza és lássam az osztálytársamat) és első látásra beleszerettem egy másik fiúba... közhely, de igaz, hogy amikor nem számítasz rá egyáltalán és nem akarod görcsösen akkor fogod elfelejteni

egy évvel az eset után ugyanolyan viszonyban vagyok ezzel a sráccal, mint a többi osztálytársammal, se engem, se őt nem érdekli, hogy szerelmes voltam belé, maximum néha röhögünk rajta 18/l

2009. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!