Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes típusú férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes típusú férfiak, meddig tart nektek elfelejteni a nőt akit szerettek?

Figyelt kérdés
Nálam az a probléma, hogy egy éve szerelmes vagyok egy nőbe, de kőkemény udvarlásaim mindeddig kudarcba fulladtak! Minden nap találkozunk, beszélgetünk, de a tipikus barát zónába vagyok amiből nem tudok kimászni! Egy munkahelyen dolgozunk ezért találkozunk minden nap, ami jó is meg nem is egyszerre. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy mennyi idő telt el amíg elfelejtettétek a leányzót és hogyan sikerült?
2010. jan. 28. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod, max megfakulnak az érzések...
2010. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Igaz szerelmet senki nem felejti el örök emlék!!!:)
2010. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na komám, elmondom, hogy én fél éve udvarlok valakinek, első két hónapban minden csodás volt, és jó, túlmentek dolgok a barátságon, ki nem mondott járás volt, aztán az utóbbi 4ben maga a pokol, nemhogy a barátzónába nem vagyok, hanem a foszónába, az "utált" zónába. És szeretem, nem tehetek róla.
2010. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont annyi idő, amíg találsz egy másikat!

:)

(Mármint maximum..és ez a módszer is:), de legalábbis egy)

2010. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

15 évesen szerettem bele egy akkor 14 éves lányba, de elköltöztek. Azóta is minden nap rá gondolok, soha nem fogom elfelejteni. Azóta sem volt senkim, szerintem már örökre vele maradok lélekben.

61/F

2010. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez nem humorest,s még csak nem is voltál vicces! :-)

Egyébként a leányzót el KELL felejtened,s keresned kell egy másik leányzót,mert ha ennyire egyfelé koncentrálsz,akkor elmész a lehetőségek mellett.Tudod,valahányszor egy ajtó bezárul,kinyílik egy másik.

2010. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az új élmények nem feledtetik a régieket, csak halványítják őket. Amúgy pár hét, esetleg hónap...
2010. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21:54 - nem vicces, szerintem sem, ez az életem. nem szeretnélek kritizálni, tudom, sokan még csak felfogni sem képesek ezeket az érzéseket.
2010. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vicc, kutasd fel. :D Van már internet a világon. ;) Ha nagyon akarnád, megtalálnád. Így elég kamuszag terjeng az éterben.
2010. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régen letettem már róla. Neki nem voltam olyan fontos mint ő nekem. Talán meg sem ismerne, vagy egyszerűen csak felkavarná. Nem szeretném hogy miattam fájdalmat érezzen, és azt hiszem az emléke boldogabbá tesz, mint a tudat hogy már rég elfelejtett.
2010. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!