Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes típusú férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes típusú férfiak, meddig tart nektek elfelejteni a nőt akit szerettek?

Figyelt kérdés
Nálam az a probléma, hogy egy éve szerelmes vagyok egy nőbe, de kőkemény udvarlásaim mindeddig kudarcba fulladtak! Minden nap találkozunk, beszélgetünk, de a tipikus barát zónába vagyok amiből nem tudok kimászni! Egy munkahelyen dolgozunk ezért találkozunk minden nap, ami jó is meg nem is egyszerre. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy mennyi idő telt el amíg elfelejtettétek a leányzót és hogyan sikerült?
2010. jan. 28. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amíg találkoztok és tényleg szerelmes vagy sose fogod elfelejteni.
2010. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Igaz szerelmet elfeledni nem lehet. Én még 3 év után is ugyanúgy szeretek egy lányt, aki már sose lehet az enyém szerintem.
2010. jan. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sajat tapasztalatom szerint soha...17 voltam,elso baratnom,ket evig voltunk egyutt,azalatt 3szor szakitottunk(mindig en toltam el...),aztan masfel ev szunet utan most ugy tunik,ujra osszejovunk,csak en mar Londonban elek,O meg Debrecenben...

21F

2010. jan. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
1 v 2 dugás és kész:D
2010. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
elfelejteni soha nem lehet,maximum az érzések,gyengülnek meg:)
2010. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!