Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés

A pasimnak évek óta nem volt párja előttem csak régebben, viszont ő és a családja kábé mindneki lájkolgatja az exe képét beszélnek róla a családban, még akkor is ha ott vagyok, nagyon zavaró, mit csináljak?

23 L


2016. okt. 11. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
dehogyis beteges. és ez nem féltékenység, hanem önérzet. hanem az ő részükről viszont egy nagy bunkóság. szerintem kérdezd meg a párod, hogy mi az oka ennek, és közöld vele, hogy ez nyilvánvalóan rosszul esik neked, és ilyet normális ember nem csinál. ha erre valami hülye választ ad,hagyd ott a fenébe. ez a szitu alapból beteges, hogy a családja az exéről beszél, meg lájkolja.
2016. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne az. Azzal nincs gond, hogy lajkolják a kepeit, esetleg néha beszélnek is vele, de nem előtted kéne róla beszélgetni.
2016. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy még elég régi darab
2016. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem akkor hívd el magadhoz a pasidat vagy talàljatok ki vmi programot kettesben tereld el a figyelmét az exről mert ez így nem egészsséged !Voltam hasonló szituban bàr nàlunk nrm az ex bnőről volt beszélgetés hanem ilyen olyan csajokról mégpedig a pàrom anyja kezdeményezte az ilyen jellegű beszélgetést én olyankor próbàltam nem oda figyelni nem mutattam ki hogy ez rosszul esik nem volt könnyű!
2016. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en parom anyja is csajokrol beszel, hogy ez meg az milyen jo no es ha az utcan lat egyet szol a paromnak, hogy nezze meg milyen csinos. Parom persze egy szot sem szol, ami eleg idegesito. Megertelek kerdezo. A parod csaladja bunko, a parodnak meg felkellene nyitnod a szemet hogy ez nem helyen valo.
2016. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha parodnak nem esik le hogy ez bunkosag, kexdj el te is az exedrol beszelni nekik. Kivancsi lenne a pasid reakciojara.
2016. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl Te is csinalj magadrol képeket mosolyogj meg ilyenek sztem csak kötöszködni akarnak olyan nincs hogy tudjàk hogy a ott vagy te a pàrodnak és a családja nem veszi ezt észre !Az oké hogy pl a pasid egyik csalàdtagja még tarja a kapcsolatot az exel és pl vmit megbeszéltek esetleg szóba kerül de nagy ritkàn de ez akkor sem fair veled szemben !Jobban kötődnek a párod exéhez mint hozzàd !
2016. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Helyedben én megmondanám a pasidnak,hogy ha ennyire érdekli az exe,akkor álljon vele össze!Nekem írt 1x az exem.Elküldtem a pi....ba!Ha lezárta valaki a régit.S főleg van új barátnője ,minek irogat a régivel....Én dobnám az tuti! Olyat választanék aki csak rám figyel.Velem foglalkozik nem más ku.....val!
2016. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen fogtam fel. Szóval az a probléma, hogy az ő régvolt exe a téma a családban?

Az elég beteg dolog. Megértem, hogy nem tartod normálisnak, féltékenynek lenni nincs okod, de egyszer megkérdezhetnéd, hogy mit akarnak ők attól a nőtől még mindig?

Évek óta nem érte a családot más hatás, hogy így leragadtak?

2016. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kidobtad már a pasit? :D
2017. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!