Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki vagy várjak hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy várjak hátha keres még?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a szerelmemmel. Legalább is azt hiszem. Nem vagyunk egy pár jelenleg.

Ezen a héten nem igazán beszéltünk bár ő írt nekem ha nem jelentkeztem.   A múlt hétvégén igaz találkoztunk ami csodás volt és úgy éreztem leomlott a fal ami köztünk volt de újra úgy viselkedett ahogy eddig.  Észrevette valami baj van és kérdezte is mi az, amire én azt mondtam úgy érzem felesleges őt keresnem. És bár azt írta nem akarja, hogy így érezzek mert hiányzom neki ha nem írok és azon gondolkodik mi lehet velem,én vagyok az,aki közel áll hozzá senki más, most nem mondott nemet, és ne gondoljam úgy nem kíváncsi rám mert ez nincs így mégis a beszélgetés közepén szó nélkül eltűnik vagy már semmit nem ír hiába látom látta amit írtam, vagy azt jelzi elérhető.  És ez nekem rosszul esik mert ilyenkor szokott az lenni,elment valahova . Amiről hazudik pedig saját magát árulta el legutóbb is. (Írta h látta amit írtam miért töröltem ki?de írni semmit nem írt rá és azt mondta bealudt ). Vagy kocsmázni megy ilyenkor,vagy attól félek másik nővel találkozik. És ezek miatt nem írok neki + hogy szó nélkül eltűnik vagy későn ír vissza s  tartok attól soha többé nem találkozunk. 

Tegnap írt utoljára és úgy váltunk el, hogy ő  nem akarja azt,egyetértsek vele, csak elmondta Ő hogy látja.  Erre írtam ok,látta ,de már semmit nem írt azóta se... fel sem jön chatre 



2016. szept. 25. 15:25
 1/2 Szergej55 ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ezt nem erőltetni.
2016. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez már már eléggé erőltetett....
2016. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!