Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás és szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás és szakítás után hogyan tovább? Hogyan tisztázhatnám a dolgokat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, barátom 18. Én hülye voltam, együtt ittunk a haveri körrel, de ő külön vonult másokkal egész este nem foglalkozott velem. Aztán én is elvoltam kint, aznap este sorozatban megcsaltam vegyesen. Másnap persze tagadtam mindent, mert őt szeretem és nem akartam, hogy fájjon neki, vele akartam maradni, és már nem is tudom miért csináltam, utálom magam. Az egészben a legfájdalmasabb az, hogy a szemembe mondta, hogy én biztos soha nem szerettem.

Mit csináljak? Olyan szívesen bebizonyítanám neki... Neki már azt mondja mindegy, ez neki elég volt arra, hogy tudja, hogy NEM. De én őrültebb vagyok, és másabb mint a többi csaj. Még normálisan beszélni se tudok vele.

Szerintetek meg fog bocsátani? Vagy legalább lenyugszik majd?

Utálom magam...


2010. ápr. 25. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az egy biztos, hogy most ő is utál Téged. Nem ezt érdemli. Hagyd békén.
2010. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kezdjük az alapoknál:őszinteség.most gondolj bele,ha nem mondod el neki,te egy hazug emberré válsz aki a saját hazugságában él,és hiába mondod hogy kibírod örökké őrlődni fogsz ott mélyen legbelül.Baleset ide vagy oda megtörtént nem?Ha meg ezek után adsz neki egy kis időt még mindig nem biztos hogy elhagy.De hidd el,hazugsággal nincs értelme magadhoz láncolni!
2010. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát sztem mostmár mindegy. Hogy állíthatod, hogy szereted, amikor megcsaltad egymás után több pasival is??? :O

Ha már nem ugrál egész este körülötted, akkor már rögtön meg is lehet csalni!

Ébredj fel! Hagyd békén a pasit, keress mást és lehetőleg őt ne csald meg!

2010. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedem, hogy a lányom egy pasival se fekszik le 16 évesen, nemhogy egy éjszaka alatt többel. Valami k..va nagy baj van ezzel a világgal.
2010. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De csak hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha az exbarátod egy éjjel több lánnyal lefeküdt volna, míg te hű vagy hozzá, te se tudnál megbocsátani.

Ha komolytalan akarnék lenni azt mondanám, hogy hozd össze a három legjobb barátnőddel kompenzálásképp.

2010. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!