Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi!?!

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, vagy egy szeretőm aki 35 éves. 2 éve tart a kapcsolatunk. Egy helyen élünk. Mindent tudunk egymásról, napi kapcsolatban vagyunk, voltunk már együtt nyaralni(nekem úgy tudták itthon hogy a barátnőimmel vagyok), voltunk már közös társasággal is nyaralni, de persze ők nem tudnak rólunk, mert titokban találkozunk. Ebből kifolyólag lenne a kérdésem, hogy miért nem akar velem lenni? Tudom, hogy zavarja őt a korkülönbség, mert már nem egyszer megemlítette, hogy mennyivel jobb lenne ha 30 éves lennék. Na de nem csak szexpartnerek vagyunk, és nem csak dugni járunk össze, hanem ez tényleg olyan legalábbis részben,(mivel titkoljuk) mint egy kapcsolat. Ennyire zavarja őt ez a 15 év? Nincs mellettem senkije, és már sokat panaszkodtam neki e miatt, be akartam már fejezni, de ő nem akarja és valójában én sem, csak egyszerűen fáj, hogy ez nem rendes kapcsolat. Tehát a kérdés: Ennyire fontos a kor???
2010. ápr. 24. 19:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen ebben egyetértünk. Csak én 2 év alatt tudom azt hogy szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy mi is járhat a fejében. Lehet hogy ő már előre látja a dolgokat, és tudja hogy én még fiatal vagyok hozzá és nem akar magához kötni, hisz ő azért már tényleg benne van a korban, gyerekek, család stb... lehet fél attól hogy ez pár év múlva már nem így lesz és elhagyhatom valami fiatalabbért. Na de ez így sem működhet, mert akkor zárja le és keressen valaki olyat, aki szerinte korban hozzá illik. Én is félek attól, hogy mi lesz később, meg hogy lesz, de én nem akarom ezt titokban tartani, számomra ez nem zavaró, hogy ő ennyivel idősebb tőlem. Úgy gondolom vagyunk mindketten annyira értelmesek, hogy az ilyet jól kezeljük. Ezzel az egésszel nem csak véd, hanem fájdalmat is okoz, azzal hogy nyilvánosságra kerül ugyanúgy meg lehet a veszélye annak, hogy egy idő után ott hagyom... Mindenesetre köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 24. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretne, nem zavarná őt a korod, ha valaki szeret valakit, semmi sem számít, sem kor, sem külső, semmi.

És most ne haragudj azért, amit mondani fogok, de szerintem szakíts vele, nem érdemes........Te egy felnőtt nő vagy, és ha ezt Ő nem veszi észre és kifogásolja a korodat, akkor mit lehet még várni tőle. Sz

Szerintem csak élvezi ezt a helyzetet, azt, hogy titok meg ilyesmi, hagyd a fenébe.........

2010. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szeritem hagyd a fenébe ha nem vállala fel akor csak szimpla d×ugásra vagy jo neki sose értetem h mondjuk egy 17-22 éves lánynak mért kell 30 35éves pasi mikor tobbségébe csak kihasználják oket friss hus dugásra

pl volt egy ismerosom 19éves csaj volt egy 32éves "barátja" a pasi nálla hagytaa kisfiát majd elment partyzni ingyen

2010. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Tudom, hogy elsősorban férfiak válaszára vagy kiváncsi, de mivel hasonló cipőben járok gondoltam írok...

Énis 21 vagyok, csak nekem a párom 10 évvel idősebb a tiédnél. És mi lassan 4 éve együttvagyunk. Pontosan így. Titkos nyaralás volt, hazudozások stb. stb. Sok közös ismerős nemtud rólunk..

Nekemis fáj, hogy titkos, de talán ennyi idő után furcsa lenne felvállalni Nektek is, nem?

Szerintem ti, velünk ellentétben, simán felvállalhatnátok. Egyántalán nem vészes ez a különbség és ha a párod fiatalos akkor nem is látszik.

Viszont ha ő elzárkózik ettől...nehéz kérdés.

Ez a 4fal közötti kapcsolat is rossz:(

Szerintem próbáld meg rábeszélni hogy nem a kor számít:) És vállalja fel a csinos, fiatal barátnőjét:)

sok sikert!

2010. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hú, hát sokféle választ kaptam, egyetértek velük meg nem is, nehéz döntés. Megfontolom és döntés elé állítom. Ha továbbra is a titkolózást választja, valószínű hogy szakítok, legalábbis ezt kéne tenni. Nehéz lesz, nagyon félek, de mindenki élt már túl szakítást. Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2010. máj. 8. 18:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Na szóval... Ismét nagy az Isten állatkerje!!!1 21 éves nő, és azt irja hogy pedofil... Hát nem tiszta fialás....Amugy meg no problem, csak egymást értsétek + . de sajna ez nincs...Egyébként van kapcsolata? Mármivelhogy ugy irod hogy szerető... Ezt a szót akkor szokták használni, ha valamelyik fél párkapcsolatban van. Mertha nincs, akkor ritka tahó... Miért ne lehetne 1 fiatal csajszit elfogadni?! Én még büszke is lenné rá!!!!

Naná!!!! 47 vok, Én nem foglak sem letagadni, sem titkolózni nem fogok. Irj privit, és megbeszéljük. Nagyon szeretnivaló 46 éves kandur vagyok, Tőlem a legjobbat kapod-ha akarod!!!

2010. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég gáz, elsőre mikor írtad hogy szerető, akkor azt hittem hogy nős, de hogy szingli és így sem mer felvállalni, pedig manapság már egyáltalán nem szokatlan felállás lenne.
2010. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!