Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet még esélye? (férfiak válaszát várom elsősorban, de nők is írhatnak)

Figyelt kérdés

kb fél éve ismerkedtem meg egy pasival, de közvetlenül utána külföldre kellett mennem. Amíg nem voltam itthon csak 1-szer keresett, 2 hete vagyok itthon azóta mégegyszer írt (elhívott valahova aznapra, csak épp nem volt alkalmas). Ismerem a barátait, akik elkotyogták, hogy amíg nem voltam itt mondta, hogy várja már, hogy találkozzunk. Azóta egyik barátja kérdezősködött vele kapcsolatban, hogy mit gondolok róla..stb.

Kicsit ellentmondásos a helyzet, mivel eddig úgy gondoltam, hogyha egy férfinak tetszik egy nő, akkor mindent megtesz, hogy kapcsolatba lépjen vele, találkozzanak. Itt viszint alig keres, tehát mostanáig, amíg a barátja nem kezdett el kérdezősködni úgy voltam vele, hogy biztosan nem érdeklem...


2011. júl. 13. 17:10
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
Lehet hogy neki sem "alkalmas" elfoglalt, akármi lehet.. vagy úgy gondolja hogy keresd te is őt..
2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is arra vár, hogy te is keresd. Lehet, hogy picit egyoldalúnak érzi a kapcsolatot
2011. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De még csak 1-szer találkoztunk, és csak kétszer beszéltünk facebook cseten. Én úgy érzem, hogy még abban a szakaszban van a kapcsolatunk, amikor a férfinak kell lépnie, ha már kicsit bizalmasabb lesz a kapcsolatunk, akkor már bátran keresném én is. De még egyáltalán nem ismerjük egymást, és mégiscsak furán jönne ki, ha én hívnám el az első randira, nem?
2011. júl. 13. 17:54
 4/6 anonim válasza:
Én azt mondom: tegyél még egy lépést. Ha arra sem érkezik olyan reakció, amire Te is vágynál, akkor hagyd.
2011. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Támogatom az előző válaszolót:)

Tegyél még 1-2 lépést de ne Te hívd el:)

Írj rá te fészbúk cseten:D

2011. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha kell Neked a pasi akkor megkeresed, ha meg nem kell akkor vársz míg ő keres és később dobod?
2011. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!