Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell a férfinak? ( Elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a férfinak? ( Elsősorban férfiak válaszát várnám)

Figyelt kérdés

Bővebben, milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie a nőnek, aki számotokra a tökéletes? Mind külső és mind belső téren is.

(csak normális válaszokat:o))


2010. máj. 4. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Minden pasi más, ezt jobb ha tudod.


Viszont aki azt mondja hogy csak a belső fontos az hazudik.


Hiába lehet tündér egy csaj ha kétszer akkora mint én soha nem fogok potenciális jelöltként ránézni

2010. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzon az ízlésemmel,elég befogadóképes vagyok!Inkább szolid mint bizarr legyen!Ápolt,igényes!

És rengeteg őszinte mosolyt mosolyt kapjak tőle,és szeretetet!

Nőiesen viselkedjen minden szituációban,mert szerintem ettől nő a NŐ,ezért szeretem őket!Ne "legénykedjen",azt nem bírom(Például,fogadja el tőlem a segítséget,ha 30 kilós tárgyakat kell emelgetnie!Ne bizonygassa hogy meg tudja emelni ő is!Tudom hogy meg tudja tenni,de minek "szenved",ha én szinte fél kézzel megoldom!Fogadja el hogy egy férfi lovagias, és segíteni akar megoldani az efféle problémáit)!+ hasonlók!Megígérem,pulcsit kötögetni nem fogok helyette!:D

2010. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
szupi cumi. nekem ez kéne. 30/F
2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
elsősorban az, hogy intelligens legyen, tudjunk nagyokat beszélgetni bármiről, ne hozzon szégyenbe sehol sem a butaságával. aztán az igényesség, a szép körmök, alap smink, tiszta legyen. és persze precíz, dolgos, kedves, barátságos. külsőleg meg legyen szép, csinos (nekem nem a soványak tetszenek). de persze kinek mi az igénye, kinek mi tetszik. de szerintem alap az intelligencia, az igényesség, a másikra való odafigyelés és persze a normális külső, megjelenés.
2010. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
cumis pasi 30F én szívesen les*zoplak 10 ezerért, házhoz jövök , Józsi vaok.
2010. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondta, ez erőssen emberfüggő. Mindenkinek más a fontos.


Alapvető lehet:

legyen ápolt,

legyen természetes és tudjon mosolyogni,

legyen elképzelése a saját életéről és céljai,

merje kinyitni a száját, ha valamit meg kell beszélni.


Nekem ennyi elég! :) Persze nem árt, hogy a külseje találkozzon az ízlésemmel.

29F

2010. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ápolt

jó segge legyen

jó nagy mell

szép arc

más nem is kell

2010. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

-Hosszú haj(ápolt legyen,hátközépig érjen minimum)

-Szép arc

-Kirívó öltözködés

-legyen csinos,szeressen sportolni

-legyen szép segge(feszes)

-feszes has

-igényesség maximálisan


A belső csak ezek után ha ezek nem teljesülnek akkor lehet akármilyen kedves


A belső csak ezek után:

-lehessen vele beszélgetni

-legyen pozítiv,és pörgős

-ne aludjon állandóan

-szeressen szexelni állandóan :D

-legyenek céljai


22F

2010. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember nem olyan, mint egy háztartási eszköz, nem lehet csak így leírni a specifikációit... Nálam nagyon sok tényezőből áll, hogy mitől jön be egy lány. Két tulajdonság (legyen életvidám, legyen ápolt) persze kiemelkedik a többi közül, de még ezek meglétével sem feltétlen tetszik meg valaki.
2010. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
11.45-nek: Ez a csaj még nem született meg....
2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!