Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi!?!

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, vagy egy szeretőm aki 35 éves. 2 éve tart a kapcsolatunk. Egy helyen élünk. Mindent tudunk egymásról, napi kapcsolatban vagyunk, voltunk már együtt nyaralni(nekem úgy tudták itthon hogy a barátnőimmel vagyok), voltunk már közös társasággal is nyaralni, de persze ők nem tudnak rólunk, mert titokban találkozunk. Ebből kifolyólag lenne a kérdésem, hogy miért nem akar velem lenni? Tudom, hogy zavarja őt a korkülönbség, mert már nem egyszer megemlítette, hogy mennyivel jobb lenne ha 30 éves lennék. Na de nem csak szexpartnerek vagyunk, és nem csak dugni járunk össze, hanem ez tényleg olyan legalábbis részben,(mivel titkoljuk) mint egy kapcsolat. Ennyire zavarja őt ez a 15 év? Nincs mellettem senkije, és már sokat panaszkodtam neki e miatt, be akartam már fejezni, de ő nem akarja és valójában én sem, csak egyszerűen fáj, hogy ez nem rendes kapcsolat. Tehát a kérdés: Ennyire fontos a kor???
2010. ápr. 24. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor a kor nem számít, legyen az akár 20 év is.


Például osztálytársam 16 éves, a pasija meg 38... no comment

2010. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnos most el kell h keserítselek...az "igazi"szerelemben nem számít a kor,mivel én 27/F vagyok a barátnőm pedig 16/L

és nagyon szeretjük egymást,a korkülönbség pedig kit zavar?(mert engem nem)és különben is általában a pasik szoktak idősebbek lenni a nőknél,nem?Remélem segítettem,Szia.

2010. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na hát ezért nem értem hogy mi lehet az oka, szeretni szeret, tudom és érzem. Szégyellni sem szégyellhet, hisz a baráti körünkben lévő emberek 25-35 évesek, és nem egy ember próbálkozott már be nálam. Egyszerűen nem tudok rá jönni, mi lehet az oka a titkolózásnak.
2010. ápr. 24. 20:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túl vadócnak tart téged, hogy el fogod hagyni. Ő már komolyabb életszakaszban van, te pedig még most léptél a huszas bulizós éveidbe, szellemileg akár apád is lehetne!


Egyébként a szüleid mit szólnának hozzá, hogy a lányuk kezét egy nála 15 évvel idősebb férfi kéri meg? A véleményük az lenne, hogy pedofil a pasas, valami mentális betegsége van.


Tessék a korodbeli fiúk közül válogatni, és bulizni!


46/f

2010. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És tényleg, ha csak a szexre menne, nem csak én lennék neki, hanem mások is, és esetleg lenne már barátnője 2 év alatt, hogyha tényleg nem akarna semmi mást csak szexet. Nem pár hónapról van szó, hanem már 2 évről....
2010. ápr. 24. 20:06
 7/17 anonim válasza:
Én 17 vagyok, az egyik dugnivaló tanárom kevesebb, mint 30. Rámozduljak? Mert kevesebb, mint 15 év van köztünk...Szerintem ha annyira zavarja a pasidat, akkor szakits vele.
2010. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
aki 38 évesen egy 16évessel áll össze azzal már gond van. A csajnak is van egy kis apa komplexusa.
2010. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
20:05 ezen már gondolkodtam, de jó gondolat, lehet a szüleimre van tekintettel. De ettől függetlenül ismeri a szüleimet és jóban van velük, nem lenne oka félni. Amúgy meg 18 éves voltam amikor szakítottam a volt barátommal, ő 30 éves volt akkor, és a szüleim nem ellenezték akkor a kapcsolatomat, pedig akkor 16 éves voltam a mikor a sráccal összejöttem és akkor 12 év volt köztünk.
2010. ápr. 24. 20:09
 10/17 anonim ***** válasza:
A kor nem lenne gond, de egy 21 éves lánynak nem az való, hogy titokban találkozgasson a pasijával. Ha egy pasi nem vállalja fel a barátnőjét és nem tud dönteni az hogy szerelmes? Én összejöttem a barátnőmmel, fél évig együtt voltunk és el tudtuk dönteni hogy összeköltözünk. De az milyen már hogy titokba találkozgatni. Beszéljétek meg, ezt így nem lehet kapcsolatnak nevezni. 27/F
2010. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!