Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudna nyugtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudna nyugtatni? Nagyon furcsát álmodtam.

Figyelt kérdés

Van párom, másfél éve. Nagyon szeretem őt. És nem lennék képes megcsalni, még csak másik fiúra ránézni sem. (Párkapcsolati érdekeltségből.)

Mégis, elmúlt éjjel azt álmodtam, hogy egy hatalmas villában voltam több baráttal, ismerőssel, és ott volt egy vadidegen idősebb férfi is. (Sosem fantáziáltam idősebb férfiakról, egyenesen taszítanak, főleg ha van arcszőrzetük.) És álmomban izzott köztünk a levegő, tetszettünk egymással, de nem foglalkoztunk vele, és ő elindult haza. Aztán még a kapuból egymásra néztünk, és visszarohant hozzám, megölelt és vad csókolózásba kezdtünk, és elkezdtük egymást vetkőztetni. (De borzalmas visszaemlékezni is rá, mert tényleg viszolygok egy ilyen helyzettől.) Aztán eltoltam magamtól, és mondtam, hogy "nekem ez nem megy, nekem párom van, akit szeretek, hagyjuk egymást." Mire ő: "igen, láttam, itt volt ő is." (Nem volt ott, csak ismerősök voltak.) Erre én: "nem, akit láttál, az nem a párom volt, hanem a legjobb barátnőm." (Micsoda??? Álmomban már biszexuális hajlamaim is voltak??? :S) És akkor elment, én meg felsétáltam a nagyon hosszú lépcsőn a toronyba. Nem sokkal azután felébredtem. Borzalmas volt, borzalmas...


De mégis, miért álmodok ilyesmiket? És miért olyan emberekről, akiket a valóságban sose szólítanék meg, vagy sose kerülnék velük közelebbi kapcsolatba? Olyan nyomorultul érzem magam... Ti a helyemben elmesélnétek a párotoknak? És ha igen, hogyan? Annyira kétségbe vagyok esve...

Ráadásul tényleg szeretem a páromat. Nagyon.


Ja, és 24 évesek vagyunk mind a ketten. Ha valaha vonzott is más korosztály, csak az 1-2 évvel fiatalabbak voltak, vagy 3-4 évvel idősebbek... :S


2010. ápr. 23. 09:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Figy, én tudom miről beszélsz, állandóan baromságokat álmodok és tudom milyen szar érzés lehet benned utána. Mikor volt barátom szinte minden nap más pasikkal álmodtam többségüket nem is ismertem... Nem is sok ideig voltunk együtt, persze erről nem beszéltem neki. Na most a lépcsők. Én állandóan lépcsőkkel álmodom, ha felfelé mész rajta az álmoskönyvben állítólag "sikeres hóditást" jelent de szerintem valamilyen cél elérését amiért megküzdesz.

Nem hiszem hogy sok értelme lenne még elemezgetni de szerintem az álmok tudnak üzenni nekünk dolgokat.

2010. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

14:23 és gondolod, hogy az álmaid is hozzásegítettek ahhoz, hogy vége legyen a kapcsolatnak?

Amúgy tényleg nem szoktam ilyet álmodni, és meg is fogadom egyik válaszoló tanácsát: csak akkor beszélek róla a páromnak, ha tudom úgy tálalni. :)

Most már nem tulajdonítok akkora jelentőséget neki, de reggel nagyon felkavart.

Azért köszönöm. :)

2010. ápr. 23. 14:27
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát én nemtom de szakításunk előtt nagyon fura rémálmom volt... (pedig sosem szoktam rosszat álmodni) de olyat álmodtam azon a napon amikor felmentem hozzá, hogy megyek pestre és egy másik srácot ölelgetek és nem értettem az egészet :S és mikor felkeltem nem tudtam hogy milyen nap van és hogy kihez megyek, nagyon rossz volt.
2010. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!