Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lányról álmodtam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányról álmodtam, aki előtte bevallott nekem, hogy bejövök neki, ez normális?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy akkor szoktunk egy lánytól álmodni, ha nagyon vonzónak találjuk. De előtte magamnak, csak bemeséltem, hogy tetszik, de mostanában, nem bírom kiverni a fejemből őt. :(


16F


2011. márc. 4. 11:47
 1/4 hunoipunk ***** válasza:
Abszolute de nem :)
2011. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát igy szokott ez lenni... elöbb csak bemeséljük (mert csak "arra" kell) utánna meg tényleg elkezdünk vonzódni felé és mire adnánk egy második esélyt addigra a csaj már más karjaiban botladozik :))
2011. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Útólsónak, fiúúúúúúúúúúú vagyok. :P


16F

2011. márc. 4. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom ugy is irtam nem? :O XD
2011. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!