Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudna nyugtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudna nyugtatni? Nagyon furcsát álmodtam.

Figyelt kérdés

Van párom, másfél éve. Nagyon szeretem őt. És nem lennék képes megcsalni, még csak másik fiúra ránézni sem. (Párkapcsolati érdekeltségből.)

Mégis, elmúlt éjjel azt álmodtam, hogy egy hatalmas villában voltam több baráttal, ismerőssel, és ott volt egy vadidegen idősebb férfi is. (Sosem fantáziáltam idősebb férfiakról, egyenesen taszítanak, főleg ha van arcszőrzetük.) És álmomban izzott köztünk a levegő, tetszettünk egymással, de nem foglalkoztunk vele, és ő elindult haza. Aztán még a kapuból egymásra néztünk, és visszarohant hozzám, megölelt és vad csókolózásba kezdtünk, és elkezdtük egymást vetkőztetni. (De borzalmas visszaemlékezni is rá, mert tényleg viszolygok egy ilyen helyzettől.) Aztán eltoltam magamtól, és mondtam, hogy "nekem ez nem megy, nekem párom van, akit szeretek, hagyjuk egymást." Mire ő: "igen, láttam, itt volt ő is." (Nem volt ott, csak ismerősök voltak.) Erre én: "nem, akit láttál, az nem a párom volt, hanem a legjobb barátnőm." (Micsoda??? Álmomban már biszexuális hajlamaim is voltak??? :S) És akkor elment, én meg felsétáltam a nagyon hosszú lépcsőn a toronyba. Nem sokkal azután felébredtem. Borzalmas volt, borzalmas...


De mégis, miért álmodok ilyesmiket? És miért olyan emberekről, akiket a valóságban sose szólítanék meg, vagy sose kerülnék velük közelebbi kapcsolatba? Olyan nyomorultul érzem magam... Ti a helyemben elmesélnétek a párotoknak? És ha igen, hogyan? Annyira kétségbe vagyok esve...

Ráadásul tényleg szeretem a páromat. Nagyon.


Ja, és 24 évesek vagyunk mind a ketten. Ha valaha vonzott is más korosztály, csak az 1-2 évvel fiatalabbak voltak, vagy 3-4 évvel idősebbek... :S


2010. ápr. 23. 09:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

"ha az álmok elvileg a nem kiélt vágyakat, meg gondolatokat jeleníti meg"

Ez nem így van, elég ritka, amikor az álmunkban egy vágyunk jelenik meg! Amikor álmodunk, akkor az agyunk "feldolgozza" a velünk történt eseményeket! Ez az álom funkciója egyébként.

2010. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ma reggelre álmodtad? Mert ilyenkor nagyon gyakori, hogy az ember nagyon az álom hatása alatt van, és szinte beszűkül a gondolkodása, nem tudja reálisan látni a dolgokat. Szerintem 1 hét múlva tényleg csak nevetni fogsz az egészen :) Szerintem ha elmondod a párodnak, hogy emiatt kétségbe vagy esve, akkor maximum nagyon aranyosnak fog tartani, éscsak mégjobban meg lesz győződve arról, hogy nincsen semmiféle hajlamod megcsalásra!:)
2010. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm amúgy a válaszokat. Már könnyebb azzal is, hogy leírtam...


Akinek meg rémálma volt: üldözéses álmaim szoktak lenni. Olyan is volt, hogy én voltam a bérgyilkos. Meg egyszer lenyestem az iskolatitkár fejét egy dombon, a fej gurult alá, én meg ördögien kacagtam... Olyan is volt, hogy maga Gárdonyi Géza üldözött engem egy baltával a pályaudvaron, mindez fekete-fehérben.

Ezeket az álmokat tudom kezelni... Mondanám, hogy fogd fel viccesen, de tudom, hogy azt nem lehet... :(

2010. ápr. 23. 09:57
 14/33 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az hogy álmodban ölsz, hogy meg akarnak ölni, vagy üldöznek az nem jelent problémát az erotikus tartalmútól meg kiakadsz.

Azt hiszem az emberek többségénél ez épp fordítva van

2010. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

09:59-esnek: hát, igen, ez valóban furcsa... Én sem tudom, mitől van ez... Talán az áll mögötte, hogy azok az üldözéses álmok nagyon valószerűtlenek, nem zaklatnak fel. Viszont meztelen férfit az ember szinte akármikor láthat, folyvást hall arról, hogy az egyik megcsalta a másikat, hogy a lány zsánere micsoda, és ilyesmik. Az túl hétköznapi, túl valósághű...

Egyébként valaki kérdezte, hogy ezt most álmodtam? Igen. Tegnapról mára virradólag.

2010. ápr. 23. 10:06
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
hehe ilyen öldöklős álmaim nekem is vannak meg rengetegszer üldöztek már.. én azt tartom furának, hogy valaki számára ez "nem normális":D Amúgy sokkal összetettebb dolgok is állhatnak az álmod részletei mögött, de ezt nem kell ilyen komolyan venni. Pl ez a biszex dolog sem jelentős szerintem mert nekem is volt olyan, hogy ment egy cselekmény és egy teljesen más-oda nem illő- dolog következett és ezt összemostam utólag, pedig ez csak a véletlen műve. szóval nyugi az ilyenek szinte sosem azt jelentik aminek tűnnek. Ha úgy adod elő a párodnak, hogy bizonytalan vagy akkor felmerülhet benne h megcsalási hajlamaid vannak. Ha nem vagy képes máshogy előadni akkor inkább ne mondd el szerintem, bűntudatod meg semmiképpen nem kell hogy legyen. De tényleg:)
2010. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Basszus,kihez kéne fordulnod?! Álmodtál valamit,kész.Ne dramatizáld már túl,nem 4 éves vagy,hanem elméletileg 24..
2010. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Hát, a belinkelt oldalon van egy megjegyzés:

"SZEX EGY IDEGENNEL

Jelentheti azt, hogy partnert keresünk, főleg, ha vonzó az illető. Az idegen megtestesítheti énünk rejtett oldalát."


A férfit a valóságban egyenesen visszataszítónak tartanám. Egyébként nem általam ismert emberről "mintáztam", a valóságban sose láttam, s az álmomban is idegen volt. Az meg, hogy partnert keresek, egyenesen nevetséges. Én csak a páromra vágyom. Lelkileg is és testileg is.

Amúgy az első sokkon már túl vagyok. Most csak az érdekel, miért álmodik az ember számára visszataszító dolgokról úgy, hogy az álmában egyenesen élvezi?

2010. ápr. 23. 10:19
 19/33 A kérdező kommentje:
10:18-asnak ajánlom figyelmébe a 09:54-es hozzászólásomat.
2010. ápr. 23. 10:20
 20/33 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak 24 éves korában nincs arcszőrzete -mivel az taszít téged-, akkor ő LEX LUTHOR!
2010. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!