Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudna nyugtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudna nyugtatni? Nagyon furcsát álmodtam.

Figyelt kérdés

Van párom, másfél éve. Nagyon szeretem őt. És nem lennék képes megcsalni, még csak másik fiúra ránézni sem. (Párkapcsolati érdekeltségből.)

Mégis, elmúlt éjjel azt álmodtam, hogy egy hatalmas villában voltam több baráttal, ismerőssel, és ott volt egy vadidegen idősebb férfi is. (Sosem fantáziáltam idősebb férfiakról, egyenesen taszítanak, főleg ha van arcszőrzetük.) És álmomban izzott köztünk a levegő, tetszettünk egymással, de nem foglalkoztunk vele, és ő elindult haza. Aztán még a kapuból egymásra néztünk, és visszarohant hozzám, megölelt és vad csókolózásba kezdtünk, és elkezdtük egymást vetkőztetni. (De borzalmas visszaemlékezni is rá, mert tényleg viszolygok egy ilyen helyzettől.) Aztán eltoltam magamtól, és mondtam, hogy "nekem ez nem megy, nekem párom van, akit szeretek, hagyjuk egymást." Mire ő: "igen, láttam, itt volt ő is." (Nem volt ott, csak ismerősök voltak.) Erre én: "nem, akit láttál, az nem a párom volt, hanem a legjobb barátnőm." (Micsoda??? Álmomban már biszexuális hajlamaim is voltak??? :S) És akkor elment, én meg felsétáltam a nagyon hosszú lépcsőn a toronyba. Nem sokkal azután felébredtem. Borzalmas volt, borzalmas...


De mégis, miért álmodok ilyesmiket? És miért olyan emberekről, akiket a valóságban sose szólítanék meg, vagy sose kerülnék velük közelebbi kapcsolatba? Olyan nyomorultul érzem magam... Ti a helyemben elmesélnétek a párotoknak? És ha igen, hogyan? Annyira kétségbe vagyok esve...

Ráadásul tényleg szeretem a páromat. Nagyon.


Ja, és 24 évesek vagyunk mind a ketten. Ha valaha vonzott is más korosztály, csak az 1-2 évvel fiatalabbak voltak, vagy 3-4 évvel idősebbek... :S


2010. ápr. 23. 09:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ilyen bárkivel előfordul, hogy ilyet álmodik!Az álom feldolgozza a veled, vagy körülötted történő dolgokat...

Ha más pasiról álmodsz olyankor pl valami nincs meg a párodban, de ez persze még nem gáz, hiszen tuti tökéletes ember nincsen.Mellesleg meg a nőkben általában van egy parányi százalék biszexuális hajlam.Hangsúlyozom csak egy tényleg egy nagyon pici, attól még nem leszel Biszexuális, hogy pl lánnyal álmodsz.

2010. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ilyen dolgokkal traktálnod a barátodat!Viszont, ha többször álmodnál hasonlókat, akkor már bizonyára valami nem stimmelne a kapcsolatodban.


25 L

2010. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

10:21-es: van a páromnak arcszőrzete, általában borosta, meg néha kis szakáll is. És ő az a fajta, akinek kifejezetten jól áll.

Az arcszőrzet csak idősebb férfiaknál taszít. A bajusz, ha nincs hozzá szakáll, illetve a teljes, ha olyanféle... (Hát mint mondjuk amilyen a hajléktalanoknak, meg alkoholistáknak szokott lenni.)

De a páromban szeretem. S ő nem is 45-50 éves, hanem 24 :)

Szóval ott egy kicsit félreérthető voltam talán.

2010. ápr. 23. 10:29
 24/33 anonim ***** válasza:

Én inkább azon paráznék a helyedben, hogy "nem a párom volt, hanem a legjobb barátnőm". Lehet nem is tekinted férfinak a párodat igazán.


Másrészt nem az a para, hogy mit álmodtál, hanem az, hogy ettől így megrémültél. Azt jelenti, hogy ez az egész rezonál veled. Fontos neked. Magyarán:


Szerintem valahol lenne benned igény, hogy megcsald a párodat. Elfolytod magadban, hogy már nem érzed vele 100%-osnak a dolgokat. Vagy csak simán nem tartod annyira férfinak.


Vagy simán csak nem ismered magad eléggé, és azt hiszed a megcsalás még álmodban sem fordulhat elő. Pedig igen.

2010. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

10:50-es: azt az idegen férfinak mondtam. Hogy nem a párom volt az, akire ő gondolt, hanem a legjobb barátnőm. Mivel hogy a párom nem volt jelen. A valóságbéli párom volt a párom álmomban is, de ő nem volt ott a helyszínen. És mikor mondtam az idegen férfinak, hogy szeretem a páromat, arra mondta, hogy igen, látott vele. De akit látott, az a legjobb barátnőm volt. Nem a párom. Mármint az álombéli legjobb barátnőm. (A valóságban másvalaki az.)

És egyébként azzal a lánnyal nem történt semmi sem, csak szimplán ott volt. Mint barát. Azt viszont nem tudom, hogy az idegen férfi mire mondta azt, hogy látott vele. Mit látott?


Óh, elismerem, ez már egyre kuszább.



Amúgy nem szoktam ilyesmiket álmodni, azért is zaklatott fel ennyire. Mert a párommal sincs semmi bajom, harmonikus a kapcsolatunk.

2010. ápr. 23. 10:44
 26/33 anonim ***** válasza:

Az álmoddal szerintem semmi gond, ne parázz.

De mi az a "párkapcsolati érdekeltség". Amióta olvastam, ezen gondolkodom..

2010. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Párkapcsolati érdekeltség alatt azt értem, hogy egyetlen fiú sem érdekel, senkire nem tudok ránézni úgy, mint lehetséges páromra. Potenciális jelöltre. Már a páromon kívül.

Szóval nyilván tartom a kapcsolatot több fiúval is, vannak régi barátok, meg haverok, de egyiküknek sem lenne esélye nálam. Magyarán párkapcsolati szempontból egyáltalán nem érdekelnek, nem tudok rájuk nézni "úgy". :)


Amúgy köszönöm tényleg mindenkinek a válaszokat, most már kezdek megnyugodni.

2010. ápr. 23. 10:53
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy túlzol. Mivel nőből vagy, emberből, nyilván van olyan, hogy egy fiú számodra szexuálisan vonzó, aki nem a párod. Ebben nincs mit szégyelni sem letagadni. Van ilyen. Nem kell emiatt bűntudatodnak lenni.


Te be akarod magadnak magyarázni, hogy az ösztöneid felett állsz, és a szervezeted pedig lázad. Ezért vert ki a víz az álomtól.


Egyszerűen fogadd el, hogy vannak szexuálian izgató emberek, és amíg nem feküdsz le velük, addig ezen egyáltalán nincs mit szégyelni. Az lenne a baj, ha nem így lenne.

2010. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nincs jóképű, vonzó, szexi férfi a világon a páromon kívül. Vak én sem vagyok.

Csak

1.: ismerősi körömben nincsen srác, aki nekem tetszene rajta kívül

2.: senki mással nem tudnék elképzelni párkapcsolatot.


Ismerősi körömben egyik srác sem lenne alkalmas arra (ha lett volna, akkor lehet, hogy közülük került volna ki a párom, és nem máshol találom meg), vagyis nem érdekelnek.

De ettől még nem vitatom el, hogy vannak jóképű srácok, sőt, olyanok is, akik izgatóak.

Csak egyszerűen nem vágyom másra, a párom tökéletesen elég nekem. :)


Így már érted? Én nem hazudok sem neked, sem magamnak. Azért akasztott ki az álom, mert a valóságban nem fantáziálgatok más fiúkról. És ne keverjük össze a fantáziálgatást azzal, hogy valakiről elismerem, hogy jól néz ki! :)

2010. ápr. 23. 12:44
 30/33 anonim ***** válasza:

Na jó, figyelj rám. Nyugodj meg. Hidd el, nincs jelentése ennek az álomnak. Most még a hatása alatt állsz, de egy-két napon belül jobb lesz. Tudom, mit beszélek, mert nekem pl. periodikusan borzalmas rémálmaim vannak, amelyek életszerűek is. Gyilkosságokról, halálhörgésekkel...Volt, hogy én gyilkoltam, összevertem valakit...volt, hogy egy lány haláláról álmodtam, és annyira megijedtem, hogy másnap rákerestem, történt-e ehhez hasonló haláleset aznap.

Az ilyen álmok egyáltalán nem a vágyakat fejezik ki, ne higgy az ilyen leírásoknak, mert azok csak találgatások. Az agy összegyúr minden apróságot, akár előző napokból is, olyanokat, amikre nem is gondolnál, és a végére kikerekednek belőle ilyen kusza álmok, de nem kell nekik jelentőséget tulajdonítani. Te tiszta lelkiismerettel tudod, hogy a barátodat szereted, nyugtasson ez a tudat. Szerintem nem kell neki ezt elmondanod, nehogy félreértse.


Én is álmodtam már a párommal kapcsolatban ijesztő dolgokat, például, hogy megcsal és aztán még a képembe is nevet... Meg hogy nem tetszenek neki a melleim, meg olyan is volt, hogy hidegen és elutasítóan viselkedett velem álmomban. Ezekben az esetekben valószínűleg rejtett félelmek kreálták az álmokat, de ez is mindig álom-és helyzetfüggő. A te esetedben szerintem abszolút semmi jelentése nincs az álmodnak.


Ha gondolod, írhatsz nekem ezzel kapcsolatban, mert mondom, sokszor szenvedek rémálmoktól, olyanoktól is, amiket napokig tartott feldolgozni. :( Még az is megfordult a fejemben, hogy külső segítséget kérek ezügyben, de hát ugyan mit lehetne...


21/l

2010. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!