Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudna nyugtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudna nyugtatni? Nagyon furcsát álmodtam.

Figyelt kérdés

Van párom, másfél éve. Nagyon szeretem őt. És nem lennék képes megcsalni, még csak másik fiúra ránézni sem. (Párkapcsolati érdekeltségből.)

Mégis, elmúlt éjjel azt álmodtam, hogy egy hatalmas villában voltam több baráttal, ismerőssel, és ott volt egy vadidegen idősebb férfi is. (Sosem fantáziáltam idősebb férfiakról, egyenesen taszítanak, főleg ha van arcszőrzetük.) És álmomban izzott köztünk a levegő, tetszettünk egymással, de nem foglalkoztunk vele, és ő elindult haza. Aztán még a kapuból egymásra néztünk, és visszarohant hozzám, megölelt és vad csókolózásba kezdtünk, és elkezdtük egymást vetkőztetni. (De borzalmas visszaemlékezni is rá, mert tényleg viszolygok egy ilyen helyzettől.) Aztán eltoltam magamtól, és mondtam, hogy "nekem ez nem megy, nekem párom van, akit szeretek, hagyjuk egymást." Mire ő: "igen, láttam, itt volt ő is." (Nem volt ott, csak ismerősök voltak.) Erre én: "nem, akit láttál, az nem a párom volt, hanem a legjobb barátnőm." (Micsoda??? Álmomban már biszexuális hajlamaim is voltak??? :S) És akkor elment, én meg felsétáltam a nagyon hosszú lépcsőn a toronyba. Nem sokkal azután felébredtem. Borzalmas volt, borzalmas...


De mégis, miért álmodok ilyesmiket? És miért olyan emberekről, akiket a valóságban sose szólítanék meg, vagy sose kerülnék velük közelebbi kapcsolatba? Olyan nyomorultul érzem magam... Ti a helyemben elmesélnétek a párotoknak? És ha igen, hogyan? Annyira kétségbe vagyok esve...

Ráadásul tényleg szeretem a páromat. Nagyon.


Ja, és 24 évesek vagyunk mind a ketten. Ha valaha vonzott is más korosztály, csak az 1-2 évvel fiatalabbak voltak, vagy 3-4 évvel idősebbek... :S


2010. ápr. 23. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Mi/miért volt borzalmas? Miért kell hogy megnyugtassalak?

Ez egy álom volt és ráadásul nem is rémálom

2010. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rossz álom mindenkinek van ilyen szóval nyugi!!Szived joga hogy elmeséled-e hisz ez nem megtörtént dolog!

Szóval mégegyszer mondom NYUGI!

2010. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit olvastál vagy milyen filmet néztél elalvás előtt? Lehet hogy csak a látottakat építette be az agyad az álmaidba. Nyugi ez nem megcsalás. Az lenne a gáz ha ez élőben lett volna. Meséld el neki, mosolyogtok egy jót. Főleg a biszex vonalon:D
2010. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Azért volt borzalmas, mert álmomban megcsaltam a párom, pedig álmomban is együtt voltunk. Ráadásul idősebb férfival. Ráadásul a párom mellett volt egy legjobb barátnőm is, akiről azt hitték, hogy ő a párom.

Ja és ami a legrosszabb volt, azt bele sem írtam: az idősebb férfinak a pénisze nem tetszett. Megfogtam, és olyan volt, mint ha egy patkányt fogdostam volna... Egy vézna, kicsi patkányt... :S


Lehet, hogy neked nem furcsa, vagy nem tűnik rémálomnak, de nekem mégis borzalmas volt. Azért is, amiket mellé leírtam, meg maga az érzés... Egyáltalán miért álmodok ilyesmiket, ha az álmok elvileg a nem kiélt vágyakat, meg gondolatokat jeleníti meg???

2010. ápr. 23. 09:49
 5/33 anonim ***** válasza:

Jajj, ez csak egy sima átlagos álom volt :D

Megnyugtatni? - megnyugtatlak ha te is megnyugtatsz engem :)

Este 1,5 órát aludtam, mert mindig amikor elaludtam, rémálmom volt, és minden egyel alkalommal vagy üldöztek engem, vagy bújkáltam, vagy megöltek. Sose volt még ilyen most meg dolgoznom kellene .... Ez kb 6 álom.

Szóval :) Ha megtudsz nyugtatni énis megnyugtatlak :))

22F

2010. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

ebbe kuvára semmi borzalom nincs..

melyik borznak az alma lett volna benne? :D

2010. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az álmok egyáltalán nem csak a vágyakat tükrözik!
2010. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Az álmokat nem kell "komolyan venni"! Főleg, hogy nem vagyunk álomfejtők, lehet, hogy ennek az álomnak teljesen más a jelentése, mint amit gondolunk így elsőre. Az számít, amit ébre állapotban gondolsz, érzel és teszel!! Szerintem egyáltalán ne foglalkozz vele! Mindenki álmodik néha "hülyeségeket". Én például egyszer azt álmodtam, hogy lefeküdtem egy évfolyamtársammal, akitől egyébként undorodom, de ettől még sose gondoltam azt, hogy tudat alatt vonzódnék hozzá, vagy ilyesmi. Az is lehet pl, hogy valami film vagy tv-műsor hatására álmodtad, vagy akármi. Én egyébként annak a hatására álmodtam azt a dolgot, hogy belegondoltam, hogy X csaj, hogy képes lefeküdni azzal a gusztustalan sráccal. Na mindegy. Szóval hogy ha neked éber állapotban nincsenek ilyen vágyaid, és mégis ilyet álmodsz, akkor annak valami más oka van, és nem az, hogy tudat alatt vágynál ilyesmire! Ne legyél kétségbe esve!! 20L
2010. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

És ha elmesélem neki, akkor nem fogja azt hinni, hogy van hajlamom a megcsalásra?

Amúgy nem olvastam semmi különöset, sőt, semmit. Angoloztam. Sportokról beszéltem...

Tudom, infantilis dolognak tűnik ez az egész, meg tök gáz vagyok, hogy ilyeneken zakatol az agyam... De ha tudnátok, hogy miféléket szoktam álmodni, és miféléket nem, akkor ti is átéreznétek ezt...

Tudom, nehéz beleképzelni magadat másvalaki helyébe, hogy megnyugtasd, vagy tanácsot adj...

De én nem tudom, kihez forduljak ezzel.

Lehet, hogy holnap már én is nevetek az egészen, de most még felzaklat... Azért is egyébként, mert ha néha-néha elmeséltem egy álmomat a páromnak, furcsák voltak a reakciói.

2010. ápr. 23. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!