Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar viszonyotok hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar viszonyotok hazas ferfival? Ha igen voltak kovetkezmenyei? Ugy ertem, megtudta a feleseg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 08:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

a 10:56-os vagyok vagyok :)

Ne félj, ha 5 éve tart egy kapcsolatod, véleményem szerint az nem lehet véletlen. Biztosan sok közös van bennetek, és nagyon szerethetitek egymást. 5 év az nem kevés idő.

Viszont az, hogy mostanában kissé depi hangulatu vagy, az lehetséges attól, hogy kicsit kezd ellaposodni a kapcsolatotok. Vigyél bele valami ujat, legyetek sokat együtt a pároddal, csináljatok közös programokat :) Azok mindig közelebb viszik az embereket egymáshoz még 20 év elteltévell is :).

Próbáljatok simét uj dolgokat felfedeznim, mint még a legelején :)

A mult botlasit csak akkor tudod kitörölni a fejedből ha megtalálod a jelenlegi életedben az értékeket, és ismét rátaálsz a benned rejlö fontos dolgokra.

Szerintem mindenképpen a mostani párodnak kell ebben Neked segitséget nyujtani. Ö 5 éve, mikor elkezdtetek járni elfogadott Téged, bizz benne, biztosan most is melletted lesz :)

A mult hibáiból le kell vonni a tanulságot, és tovább kell lépni. Nem szabad hogy befolyásoljanak negativ modon jelen cselekedeteidben.

Ha már 5 éve ezen kinlódsz, hogy mit tettél anno, az elég elégtétel magaddal szemben. Bocsáss meg magadnak végre! :)

P

2010. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%
Nekem sem kenyerem az ítélkezés, hisz erre ott van a sors, és hiszek abban, hogy mindenki megkapja méltó büntetését!!! Ez a minimum, amit megérdemelnél, hogy 5 év után a párod is tart magának, egy tőled fiatalabb, szebb, okosabb szeretőt! Jogos lenne az élettől? Igen, az! És itt nem kell írni,hogy a szerető vagy a házas férfi a hibás, mindkettő, de az én szememben mégis inkább az aki tudja a másikról, hogy családja van!!! Elvből nem kezdeményeznék ilyen emberrel! Undorító, szánalmas, megvetem az ilyen nőket, férfiakat... Azt hiszem először mindenkinek a házasságát kéne helyre hozni, és nem máshol keresni a vigaszt!!! Szomorú, hogy ilyen emberek vannak, talán ezért nem is akarok soha férjhez menni, mert én belehalnék a fájdalomba, hogy a gyermekeim apja elhagyna... Nem élném túl... :'( 25/L
2010. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem kenyered az itelkezes,de azert itelkezel.Mindannyian kovetunk el hibakat es a sors a rossz akarokat is megbunteti!
2010. ápr. 23. 10:01
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként is ha jól értem, a pasi nem hagyta el utána a családját, magyarul Ők lerendezték ezt valahogy az asszonnyal, Te meg még mindig emiatt bánkódsz.

Mindekképpen az a véleményem, amiket már olvastál az előbbiekben, de ha valamiféle megerősítést szeretnél, nyugodtan írj, válaszolok. :)

P

2010. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!