Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar viszonyotok hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar viszonyotok hazas ferfival? Ha igen voltak kovetkezmenyei? Ugy ertem, megtudta a feleseg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi ügyesen titkolja hogy szeretője van!

Ha az asszony mégis rájön akkor se tudja meg az esetek többségében hogy ki a nő

2010. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hat en sajnos ugy jartam,hogy a feleseg megtudta.Elolvasta az sms-t.Azutan honapokig hivogatott,meg a munkahelyemre is eljott,mert(egy kavezoban dolgoztam).Valaki elarulta neki.Szerencsemre tobb lannyal dolgoztam egyutt,de o nem tudta,hogy nezek ki,ezert nem tudtameg soha ki vagyok.Remelem,mar nem is fogja,mert sajnos egy kornyeken lakunk.Aztan,amikor terhes lettem,a pasi nem akart tudomast venni rola.Ugyhogy egyedul csinaltam vegig az egeszet,csak utolag akart penzt adni,de en nem fogadtam el.Ezzel kiderult,hogy egy szemetlada,de legalabb a buszkesegem megmaradt.
2010. ápr. 22. 09:05
 3/24 A kérdező kommentje:
Mostmar tudom mit erezhetett a felesege,mert a baratom(egyutt elunk,mar kb.5 eve)tudja,mennyire megbizok benne,igy attol felek,hogy egyszer o is megteszi.Felek,hogy egyszer en is abba a helyzetbe kerulhetek.Azt mondjak az elet mindent visszaad.Sajnos,akkor meg nagyon fiatal voltam 19, es nagyon szerelmes!
2010. ápr. 22. 09:10
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
A pénz azért jóljöhetett volna...a gyermeked tanulmányaira,és egyéb szűkségleteire...kisgyerekes anyaként,most elég nagy bajban vagy!
2010. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

A szerel nem korfüggő

Mindenkinél benne van a pakliban hogy vele is megtörténik

2010. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem azért tart valki szeretőt hogy az gyereket szüljön neki
2010. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem leirni,hogy az abortuszra nem adott penzt.Nagyon sajnaltam,de ez volt a megoldas,de szerintem annak a gyereknek nem lett volna apja.Ha mar abortuszra nem akart penzt adni,megis,hogy adott volna a gyerekre?
2010. ápr. 22. 09:18
 8/24 anonim ***** válasza:
6%

Nem csak a pasi felelősége a "becsúszott" gyerek

Sőt.A nőnek több eszének kell lennie, hiszen ő az akiben megfoganhat egy baba

2010. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Pasi részéről a szerető státusz = csak szex és semmi más.
2010. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem is vartam tole azt,hogy elvalik es felesegul vesz.Csak mondjuk azt elvartam volna,hogy azt a min.dolgot megteszi,hogy esetleg szoba all velem es nem kerul napokig.Amikor megvolt az ab.,azutan ujra be akart probalkozni.Egyebkent balaset volt kilyukadt az ovszer,de en voltam olyan tapasztalatlan,hogy nem tudtam az esemeny utani tablettarol.Ha tudtam volna,akkor konnyebben megoldottam volna a dolgot.Igen,az egyforman mindket fel felelossege.
2010. ápr. 22. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!