Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar viszonyotok hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar viszonyotok hazas ferfival? Ha igen voltak kovetkezmenyei? Ugy ertem, megtudta a feleseg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 08:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy tobbb eszem kellett volna,hogy legyen,de milyen felelossegrol van szo?Hiszen o egyaltalan semmiert sem vallalt felelosseget.Mostmar kicsit okossabb lettem,tanultam a hibambol.Engem az erdekelne,hogy kerultetek-e mar hasonlo helyzetbe?
2010. ápr. 22. 10:20
 12/24 anonim ***** válasza:

Hát gratulálok! Te is csak egy házas férfit tudtál összeszedni magadnak, és még terhes is lettél...ne haragudj de ez szánalmas. Én 12 évesen vettem észre hogy apám csalja anyámat. Rohadt jól esett mondhatom, alig bírtam feldolgozni! Ügyes vagy! Hasonló jókban lesz része a gyerekednek, ha már egyszer az anyja ilyen...!


L/22

2010. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ne ítélkezz!

Különben a pasikat senki se kényszeríti hogy szeretőt tartsanak

2010. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Amikor en "osszeszedtem"magamnak,ezt a hazas ferfit,nem tudtam,hogy hazas.Meg a karikagyurujet sem viselet.Nagyon sokaig titkolta,majdnem minden szabad idejet velem toltotte eleinte.Igen szanalmas,de szerintem az o reszerol meg szanalmassabb hogy ezt tette a csaladjaval.Sajnalom,hogy ez tortent veled,az en apam is csalta anyamat,de tudod nem mindig,csak a szereto a hibas.Minek hazasodik meg valaki,ha nem kepes huseges lenni a parjahoz!
2010. ápr. 22. 10:52
 15/24 anonim ***** válasza:
Ne nekem válaszolgass, hanem a csajnak! Különben meg az vesse rám az első követ akinek az édesapja ha ezt csinálná, az nem viselné őt meg! Nem ítélkezem, ez empirikus tény!
2010. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek joga van a sajat velemenyehez
2010. ápr. 22. 10:56
 17/24 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az előttem szölönak, hogy itélkezni nemszabad, viszont részben egyetértek a 10:42-es 22 éves lánnyal is. De ez már a mult, amit megtettél vissza nem tudod csinálni, tovább kell rajta lépni :)

Viszont amit nem értek ezzel kapcsolatban, hogy most hogy jött ez elő 5 év után? Vagy nem értelmezem jól, hogy már 5 éve együtt vagy a pároddal? Eddig soha nem jutott eszedbe, hogy esetleg megcsalhat? Vagy miért pont most? (nem költői kérdéseknek szánom, ha megirnád a válszokat, konnyebb lenne válaszolni :))

2010. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak ugy egyszeruen kivancsi voltam,hogy volt-e valakinek hasonlo tapasztalata.Azota,mar van egy masik normalis kapcsolatom,ami 5 eve tart.Ez a dolog ugy jott elo,hogy az abortusz megviselt es igenis banom,hogy egy hazas ferfival kezdtem kapcsolatot,es igenis valahogy majdnem mindennap eszembe jut,hogy mekkora hulyeseget tettem annak idejen.Mert en is felek,hogy jarhatok igy.Lehet,hogy tulsagossan depis vagyok mostanaban.
2010. ápr. 22. 11:05
 19/24 anonim ***** válasza:
nem, és soha nem is lesz!! nem akarok beleronditani 1 házasságba!!
2010. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nemvolt, én nemsüllyedek ilyen mélyre
2010. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!