Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a viszonyotok az exel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viszonyotok az exel? Ha van párod, őt zavarja, ha jóban vagy az exeddel? Mi az a határ ami még nem zavarja a párodat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
jóban vagyok az exxel. a párommal nem bezsélünk erről. tudja, hogy szoktunk beszélni, de nem nagyon feszegeti a témát. így jó.
2011. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Exel? Az nem egy táblázat kezelö?
2011. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, a szövegkörnyezetből, szerintem lehet rá következtetni, hogy nem arra gondoltam amire te:)

De akkor kiírom pontosan, az ex partnerre gondoltam...

2011. febr. 19. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy-két netes fórum, közösségi oldal, ahol mindketten fent vagyunk és néha, nagyritkán rám ír és kérdez valamit egy témával kapcsolatban, esetleg még ritkábban még azt is megkérdezi, hogy vagyok, de hosszasan soha nem beszélgetünk. Nem is nagyon hiányzik. Nem utáljuk egymást, olyan régi jó ismerősök, de nem barátok viszonyban vagyunk.
2011. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:14

Jó, de akkor mi az Excel? :D

2011. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó viszonyban vagyunk a gyerekek miatt. Sőt a jelenlegi férjemmel is jó viszonyban vannak.
2011. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vicces ember vagy te 20:19 es:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. febr. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!