Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a viszonyotok az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viszonyotok az ex szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
mert nekem szörnyü:s
2010. szept. 7. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Néha rám ír, hogy hagyok, meg ilyenek de azóta se találkoztunk :D
2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

van amelyikkel utáljuk egymást, van, akivel rengeteget dumálok, tök jóban vagyunk, vannak, akikkel a mai napig összejárok dugni.


20f

2010. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
MSN-en havi egyszer egymásra írunk mindegyikkel, ki hogy van, írunk pár sort és ennyi. Ha az életben találkozunk, köszönünk.
2010. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk a kapcsolatot egyátalán. Ha találkoznánk az utcán, akkor köszönnénk egymásnak, de ennyi. Elég szar.
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1 (4év): jóban vagyunk, beszélgetünk, fontosak vagyunk egymásnak


2 (1év): szemét féreg, gyűlölöm mert kihasznált és nevetett rajta


3 (4hónap): nem beszélünk de nem vagyunk rosszaban

2010. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem beszélek egyikkel se, akik próbálták visszakönyörögni magukat azokkal meg nem jó lett a vége :/


25/F

2010. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmilyen, egyikkel sem. Én örülök neki, engem nagyon idegesítene, ha jópofizni kéne egymásnak. Mondjuk az egyikkel köszönünk, ha találkozunk. Ő volt mindegyik közül a legnormálisabb. 5 évente beszélünk is az osztálytalálkozókon. :-D De semmi több, és nekem ez bőven elég.


26/L

2010. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van akivel néha néha elbeszélgetek, de van akit meggátoltam minden lehetséges úton, hogy elérjen.
2010. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mi baratok maradtunk
2010. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

minél nagyobb szerelem volt annál jobban utálom...

mostani exeim nem érdekelnek de egy másfél éves kapcsolatnak vége lett, a lánnyal beszélek egy hónapba egyszer maximum 5-10 percet, teszem neki a jófejet de amugy rühellem... ezvan

2010. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!