Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feküdjek le vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasi állandoa rágja a fülemet hogy feküdjek le vele,és már a fogdosásig is eljutotunk és kivánjuk egymást és 18éves vok ö meg 41 de akarjuk egymást
2008. okt. 1. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen perverz alakot...
2008. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is szeretnék majd 41 évesen olyan lányokat találni akiket megdughatok
2008. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
szerintem minden 41 eves ferfi alma h 18 eves csajal fekudjon le :D remelem enis megtehetem majd :D
2008. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak szex lenne? Vagy kapcsolat? Egyedülálló ez az ember egyáltalán? Amúgy szerintem se kefélj vele.
2008. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

naszóva' :)

próbáljuk értelmezni a gondod:

1.)életkorok - tisztázva

2.)fogdossátok egymást - ez ellen neked sincs kifogásod

3.)kivánjátok egymást, tehát te is akarod

akkor meg mi a problémád?

2008. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Hülye vagy...dugasd meg magad, aztán meg sírj hogy csak kihasznált...41 éves pasastól mit vársz amúgy? Kapcsolatot? Vagy mit?

Anyám, ilyen kérdéseket b*meg!!!

2008. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

szerelmes beled? te szerelmes vagy bele?


nem latom ennek a kapcsolatnak a nagy fényes jövőjét, és ha majd lesz egy klassz, hozzadillo fiu, akibe beleszeretsz, es aki viszont, és megkérdi, hogy előtte kinek adtad oda magad (jo, ugy kerdi hany baratod volt, vagy ilyesmi), akkor mit mondasz?


és tudsz utána a tukorbe nezni, hogy ok, jó estét szereztél egy hozzad korban nem illő pasinak, mennyire visz ez téged előre?

2008. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Meg akar dugni éscsá. Ha úgy gondolja akkor eltart a kurvájának és néha ajándékokkal lep meg és hasonlók. Ha téged ez nem zavar, akkor hajrá. De ne várj romantikát meg ilyesmit.
2008. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon sok lehetőséget kihagytam eddig az életemben, mert féltem attól, h mások mit gondolnánk vagy mert nem "ez nem való".. nah ez egy hülyeség! Ha te akarod, akk csináld! Kedvességet sose utasíts el, vágyat ne nyomj el, de csak addig csináld, míg neked jó!

És, ha nem jól sülne el..hát a negatív tapasztalat is tapasztalat!

2008. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!