Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha nagyon tecik egy pasi de csak a sexet akarja töllem! És nagyon kivánjuk egymást a baj hogy 24év van köztünk! Mit tegyek? Feküdjek lie vele! Nagyon kivánjuk egymást!

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2008. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és még szüz
2008. szept. 27. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a szüzességedet ne olyannal veszd el,aki csak a szexet akarja tőled! hidd el,hiába kívánjátok egymást,akkor nem érzelmes és gyengéd szex lesz,mint ahogy megtapasztalhatnád a szerelmeddel,hanem állatias baszás..így meg nem akarhatod elveszteni a szüzességed! meg egy 40év fölötti pasi...hát...anyum 45éves,és én is 17vagyok...bár te tudod!
2008. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van de én még, ráadásul szeretem is öt nagyon
2008. szept. 27. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem neked,de nem hinném hogy igaziból egy ilyen pasira vágysz! én 15évesen vesztettem el,és azóta is együtt vagyunk a párommal!ő most 19éves!ő is szűz volt,és nagyon bensőséges lett a kapcsolatunk,mert együtt vesztettük el...és annak ellenére hogy sokáig nem tudta berakni,mert nem fért be,úgymond bénáztunk,csodálatos volt...érzelmes,gyengéd,figyelmes...azóta is agy szexelünk,persze van mikor a vad dugás jön be nekünk,de nem szabad olyannal elveszteni,aki nem érdemli meg!
2008. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
így szexelünk,bocsi:)
2008. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!Ha lefekszel vele,akkor még szerelmesebb leszel,és a pasi úgy használ ki ameddig csak jólesik neki,te meg hatalmasat csalódsz.Ő csak a fiatal husit látja benned,nem a gyermekei anyját.Ne légy naiv és buta,szerintem te többet érdemelsz!
2008. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
apad lehetne
2008. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
énis megtettem ezt 17 évesen egy 36évessel, és nem bántam meg =) jó volt a szex, türelmes volt, odafigyelt, nem naon várt el semmit, örülök, h nem egy korombelivel tettem... bár sajnos velem is megtörtént h belezúgtam kissé, míg neki csak szerető voltam (felesége van). Szóval azt mondom, hogy ha kívánjátok egymást és nem akarsz örökkön örrökké várni az "igazira", nyugodtan tedd meg, csak légy észnél nagyon, nehogy túlságosan beleszeress!
2008. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat

de máer belezugtam teljesen és neki is van élettársa

2008. szept. 27. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!