Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha nagyon tecik egy pasi de csak a sexet akarja töllem! És nagyon kivánjuk egymást a baj hogy 24év van köztünk! Mit tegyek? Feküdjek lie vele! Nagyon kivánjuk egymást!

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
utsó váalszoló vagyok, ha kérdésed van a témában írj csak emailt nyugodtan =)
2008. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
okés irok
2008. szept. 27. 18:20
 13/14 anonim ***** válasza:

sztem felejtsd el, ez egy pedofil állat!!

fúj,milyen már egy 40évessel szexelni:O:O

apám annyi.. anyum fiatalabb ennél a pasinál, akivel TE le akarsz feküdni...méghozzá anyum 34. még arra is azt mondanám h durva, 34 meg 17, na de 40 meg 17..

túlzás sztem.. ne menj bele...

annyi helyes korodbeli srác van, akinek nem csak szexre kellenél!

2008. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ha neked elég csak a szex, akkor tedd meg. De ha normális kapcsolatra vágysz és nem akarod, hogy kihaszáljanak (de ha lefekszel vele, mégjobban belezúgsz, ergo jobban ki fog tudni használni) akkor legyen eszed. Neki csak arra kellesz, ahogy ezt ki is jelentette. Szerintem kellene, hogy legyen annyi önbecsülésed, hogy ne csak erre tartsd magad jónak. De te tudod. Csak aztán nehogy qrva nagyot csalódj és heteken át sírj.
2008. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!