Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hónapokkal bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hónapokkal bűn, ha írok neki?

Figyelt kérdés
Nem akarok tőle semmit, én küldtem el, de hiányzik, és jó tudni róla... tudom... gyenge vagyok :-S de mit tegyek? még ő is keresi a társaságom... de nem válaszol, ha írok neki, miután többször kértem rá, hogy ne válaszoljon. most betartja és ez rosszul esik, bonyolult vagyok mi? :-D jajj, hogy lehet ezen túljutni? egyszer biztosan sikerül...
2010. ápr. 20. 00:13
 1/7 anonim válasza:
legyél erős és ne keresd, büszke leszel magadra...ha meg nem akarsz tőle semmit akkor pláne, egyikőtöknek sem tenne jót
2010. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, ezzel csak elnyújtod a "jobbulási folyamatot". Arra gondolj, hogy mindig mikor írsz neki, majdnem legelölről indul a felejtés számlálója (akkor is ha nem válaszol). Én is nagyon sokszor elkövettem ezt a hibát. Te ne tedd.


22/F

2010. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pofozd fel magad,ez a legnagyobb hiba amit mindenki altalaban elkovet,NE irjal neki,felejsd el,ha akar majd valamit akkor o jelentkezni fog.


clyde

2010. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjél gyónni, mert hatalmas bűnbe estél lányom! xD
2010. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tragikus, ha írsz neki. Írd meg neki őszintén, hogy jó lenne tudni, mi van vele. Persze azt is megmondhatod neki, hogy nem kapcsolatújrakezdést tervezgetsz, csak szeretnéd tudni, hogy mi van vele.

Én is egy-egy szakítás után, hónapok elteltével, szomorkás lennék amiatt, hogy nem tudom, hogy mi van a másikkal.

Azt azért gondold át, hogy te mi érzel felé (barátság, szerelem) és hogy ő mit érezhet. Ha megvan az esélye, hogy az egyik fél még szerelmes, akkor a levél nem sokat fog javítani a helyzetén. Még nehezebb lesz neki elengedni a másikat!

2010. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nekem egy lany naponta irna smst hogy mi van velem,megolnem,hadjon bekemet,o kuldott el hat valalja a kovetkezmenyeket,en is mindig vallalom,szoval,ha egyszer elkuldott akkor nem akar tollem semmit,ez van szenvedjel,megerdemled,te is sok fiut atvertel,PA


clyde

2010. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem ismersz, ezért ne ítélkezz, mások által elszenvedett sérüléseidet ne egy ismeretlenen töltsd ki! amúgy igaz, amit írtál, hogyha egyszer elküldtem, akkor ne másítsam meg a véleményem és tartsam ahhoz magam.
2010. ápr. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!