Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt, aki visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki visszaszerezte szakítás után hónapokkal, vagy évekkel a pasiját?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a fiú szakított, mert elmúlt a szerelme a lány iránt.
2011. febr. 28. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Lenne ra lehetosegem, de nem szeretem a felmelegitett levest..:)
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nah az engem is érdekelne
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém 2 év múlva próbálta magát visszakaparni, mert rájött, hogy nem jut minden ujjára (jobb) nő. Nem nyert...
2011. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel!
2011. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És valaki, aki esetleg nagyon szerelmes még a barátjába, csak ez fordítva sajnos nincs így, és megszakadt minden kommunikáció? Mert borzasztó a szakítás, ha a lány még nagyon szereti a fiút, de dobják. És nem hiszem, hogy ezzel én vagyok egyedül :) Szóval válaszokat légyszi! Amúgy mit gondoltok jobb előbb cselekedni, vagy várjak még több hónapot?
2011. febr. 28. 16:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én,de nem szereztem hanem "kaptam",mert magától jött.2 évig voltunk együtt és ő dobott azzal az indokkal h nem tudunk beszélgetni.én tudom az igaz választ:elmúlt a szerelme.Én szerettem még kb fél évig,kegyetlen rossz volt az az idő nekem,mert ő meg tudtam h már nem akar velem lenni és már jó ideje nem is szeret.ennyire rosszul még sohanem voltam alig vártam,hogy elmúljon.Mire elmúlt (végig tartottuk a kapcsolatot volt h találkoztunk is...)ő kb két hónapra rá feldobta h próbáljuk meg újra.gondolkoztam,1hét után na jó,belementem próbáljuk meg h. működne e.most olyan 2 hónapja vagyunk együtt,de úgy érzem nem fog ez működni nem hogy hosszú,de rövidtávon sem.
2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha téged dobott a srác,nem te őt akk. inkább várj,de semmiképpen ne cselekedj!!ha megtudott alázni azzal h nemtudom mennyi idő(év) után eldobott magától,akkor ha akar magától jöjjön vissza,ne te keresd!! tudod,ha valakit szeretsz és ki akar lépni az életedből,hagy had menjen,ha szeret visszajön magától!
2011. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. febr. 28. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze van ilyen. Engem is "dobtak" úgymond, és tudod mit csináltam? Nem rinyáltam hónapokig, hogy miként csábítsam vissza, nem könyörögtem neki, nem kerestem. Volt bennem elég büszkeség ahhoz, hogy továbblépjek és elfeledjek egy olyan embert, akinek nem volt rám szüksége. Lehet hogy defektes vagyok ilyen téren de olyan ember soha nem kellett, akiben csalódtam. És soha nem értettem meg azokat a lányokat, akik azon taktikáznak, hogy visszakapják a volt pasit. Semmi értelme...
2011. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy furcsának találod. Viszont ha egy ember igazán szereti a párját, akkor küzd érte, mert iszonyatos érzés, ha nincs mellette. Persze igen, vannak esetek, amikor nem tanácsos, de ha lehet javítani a kapcsolaton, akkor miért ne?
2011. febr. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!