Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt, aki visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki visszaszerezte szakítás után hónapokkal, vagy évekkel a pasiját?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a fiú szakított, mert elmúlt a szerelme a lány iránt.
2011. febr. 28. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha azért hagyott el mert már nem szeret akkor szerintem nem fog sikerülni visszahódítani.plána nem hónapok elteltével,mert minél több idő telik el,annál távolabb kerültök egymástól.
2011. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sikerült újból összejönnötök? na nem, mennyi idő után tudtál továbblépni?
2012. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem sikerült,és még mindig nem.Bár már sokat enyhült azóta ..:)
2012. jún. 6. 17:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Tudat alatt elkezdtem reménykedni,ezért a napokban jobban is éreztem magam, pedig nálunk is ez a helyzet. De akkor próbálok nem bizakodni. Köszönöm a választ!
2012. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azért ne bánkódj! :)

Még én is mindig rosszul érzem magam,viszont igaz az a mondás,hogy 'majd jön másik.'

Van egy rettentő aranyos srác,aki most udvarolgat,és úgy érzem,kezdek újra érezni valamit. :P

Te is várj,míg jön valaki,lehet,hogy már tényleg nem lenne ugyanolyan.De ha a sors úgy akarja,együtt lesztek még egyszer!

Csak ne betegedj bele,és addig is,légy boldog nélküle. :")

Sok sikert kívánok Neked a továbblépéshez,vagy éppen az újrakezdéshez! :D

2012. jún. 6. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!