Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet olyan, h az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan, h az ex hónapok mulva jön csak rá, hogy szeret ( a szakítás után hónapokkal)?

Figyelt kérdés
ő ugy tudja, h én utálom. de szerintem én még jelentek számára vmit...akkor lehet h ugy reagál h elutasító, bunkó stb, csak h ne vegyem észre h szeret?
2010. jan. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
persze elképzelhető,de ez miért érdekel,a mostani partnered nem megfelelő,vagy csak sokat gondolsz az exre?
2010. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha úgy tudja hogy utálod, minek vallaná be? amúgy lehet persze, rájön, hogy mit veszített. sztem nem kellene megjátszanod hogy utálod, mire jó ha hazudsz neki :S
2010. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért érdekel ennyire mert velem ugyanez a szituáció.
2010. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető!! Bármi lehetséges!!! Te h érzel az exed iránt, de őszintén?? Tényleg utálod, vagy ezt csak felé mutatod? Ha tényleg szeret még a volt barátod, akkor lehet, h idővel kimutatja, csak fél a reakciódtól!! :)

Am én is hasonló helyzetben vok, min te, annyi különbséggel, h mi jóban vagyunk egymással a volt barátommal. Néha én még magamban reménykedem abban, ami a kérdésedben szerepel(titkon remélem, h szeret a szakítás ellenére is, de nemcsak m int barátot, havert, hanem, mint barátnőjét) :$ Bár lehet, h álmodozónak tartasz ezért Kedves Kérdező :)

20/L

2010. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy romantikus lánynak tartanálak:)
2010. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, és azért tudja ugy h utálom, mert egyszer kicsúszott a számon...és igen, rengeteget gondolok rá, uj pasim pedig nincs :)
2010. jan. 17. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én tök szerelmes vok a barátomba,de véletlenül összefutottam egy "exxel" akivel úgy szakítottunk-h végülis 1általán nem keresett(se tel,se net semmi),és most h pénteken meglátott a vilinél,hát szóbaált velem,de még mindig bolond,sőt.. 2napig sms-eket küldött h így szeret meg úgy.Hát elküldtem a *be:D
2010. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!