Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek a fiúknak? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a fiúknak? 16/L

Figyelt kérdés

Az osztályban már rajtam kivül mindenkinek volt barátja, nem is egy, hanem csomó. Nekem eddig egy sem volt és még egy fiú se mondta nekem, hogy szép vagyok. Csak egyszer 2.-3. osztályban tudom, hogy tetszettem egy fiúnak. Több semmi.

Igaz, nem járok szórakozóhelyekre, mert nem szeretem a bulikat, meg amugyis a metál zenét szeretem. Koncertekre nem járhatok, tehát igy sincs esélyem ismerkedni.

A suliban még a leg tutyi-mutyibb fiú is udvarol lányoknak már. De nekem eddig még SENKI!

Fogalmam sincs, milyen az, ha valakivel szeretitek egymást és jártok.

Gondolom bennem van a hiba, mert eléggé nehezen barátkozok, és csak a legjobb barátnőmmel tudok igazán őrültségeket csinálni, mással borzasztó unalmas vagyok, nem tudok miről beszélni az illetővel. Én vagyok az osztályban a különc, mert kevés nagyon a barátom és nem ölelkőzök mindenkivel, meg nem puszilkózok vagy ilyesmik.

A többiek járnak mindig inni, cigizni a suli mögé, és persze ott ismerkednek inkább, de én még életembe nem cigiztem és nem is voltam berúgva, és nem is akarok....

Miért van ez, h a fiuk csak a piálos, bulizós, nagymenő csajokat szertik?


2010. ápr. 19. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Írj mailt ha ismerkedni akarsz.
2010. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
szívesen tennék fel képet, mert így szinte képtelenség keresni az okot, de soha nem lehet tudni, hogy melyik ismerősöm nézte meg ezt a kérdést. de lehte, hogy most nagyképűnek fogok tünni, de fiatal férfiak már dícsértek, de még soha nem a korosztályom.
2010. ápr. 19. 14:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Küld el pls e-mailba az msn vagy skype cimed!Szívesen megismerkednék veled!
2010. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

amúgy azzal a válaszolóval nem értek egyet, aki azt fikázza, hogy metált hallgatok. Nem kell elítélni azért az embert, mert másat szeret, mint a többség. Nem lehet mindenki egyforma. Milyen unalmas lenne minden, ha mindenki ugyanazokat a dolgokat szeretné.


Én a fiúkkal úgy vagyok, hogy legyenek FÉRFIASAK, nem lányok! Már eléggé furcsállom, hogy a fiúk a hajukat vasalják és rozsaszín, csillogós dolgokban járnak, ja és szőrtelenítik mindenüket meg szolláriumba járnak :) Nem kell férreérteni, a férfiasság számomra nem egyenlő az ápolatlansággal! :)


Juuj, ezzel most eltaszítottam sok embert, de legalább őszinte voltam

2010. ápr. 19. 19:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Én férfias vagyok, nem vasalom a hajam (mert nincsen,borotválom), de még mindig nem kaptam meg az msn címed.szeretem a metált is.
2010. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Szívesen írnék Veled, de az a baj, hogy nem Magyarországon élek... :( de ha ez sem baj, akkor megírom az e-mailedre valamelyik elérhetőségemet

:S

2010. ápr. 19. 22:27
 17/17 anonim válasza:

Szia!


Én szintén hallgatok metált, rockot, punkot és nekem se volt még egyetlen komoly kapcsolatom se(nem a zenei stílus miatt van).Ne akarj hamar "bepasizni".Rendszeresen járok koncertekre és én is csajozhatnék egy kicsit, de tudom, hogy az ilyen párkapcsolatok általában nem tartanak sokáig.Ne az osztálytársaid legyenek a példaképek számodra.Van saját egyéniséged és egyszer biztos lesz egy fiú, akinek pont az ilyen lányok tetszenek.


Még csak 16 éves vagy, nem kell pánikba esni ;)


16/F

2010. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!