Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 156cm és kb.86kg nem kifejezetten vékony de nem is mondanám magam kövérnek . Mégsem volt még barátom nem csókolóztam még és nem bújtam oda egy fiúhoz sem , nem mondták nekem hogy szeretnek és semmi ilyesmi . És ez már kezd kicsit zavarni :(
2011. máj. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért én azt a 86 kilót azért csökkenteném alaposan,mert úgy 55 körül van az ideális súly ilyen magasság mellett...
2011. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér? A fenéket nem. 85kg az sok. Ráadásul ahogy nézem rózsaszín világban is élsz, szóval nem irigyellek.
2011. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem a külsőddel van a baj.:)Hanem egyszerűen nincs önbizalmad,vagy nem akarod hogy legyen.Az akaraton sok múlik.Én bixtos vagyok benne ha akarnád lenne.Azt tudom javasolni hogy legyél nyitott,és mosolyogj,legyél boldog.Mert a pasik jobban felfigyelnek egy olyan csajra aki boldog,mosolyog,vicces mint egy olyanra akire rá van írva hogy kétségbeesetten pasit keres.:)
2011. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

15 évesen nem volt még csók? Ezt meg se kéne említened...

Nagyon fiatal vagy még. Sokan 20 éves kor körül is küzdenek ilyen gondokkal.

2011. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első 2 válaszoló az tök mind1 hogy néz ki a kedves kérdező de ha jól érzi magát ahogy van akkor maradjon ojan amien szeretne. én azt tanácsolnám h ismerkedj add önmagad legyél vicces mosolyogj és nem lessz semmi baj!!! talán eltalál egy gyógyíthatatlan betegség a SZERELEM :PPPP
2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és megfogadom a tanácsokat :)
2011. máj. 8. 17:01
 7/7 anonim válasza:
A 86 kiló az brutál sok. De szerencsére fiatal vagy, s mire foglalkoznod kell komolyan ezzel a problémával, le tudod adni. Úgy 5O-re...
2011. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!