Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves fiatal lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiatal lány vagyok. Miért nincs barátom? Miért nem tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés
(barna a hajam, kék a szemem, van szemüvegen de trendi és sztem jól áll, jól sportolok, jól tanulok, 48 kiló vagyok, 158 cm magas, és a bőröm is viszonylag egész szép)
2009. nov. 9. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mindössze 14 éves vagy ne akarj túl hamar felnőni :)

azért mert még nincs barátod nem szakad össze a világ hidd el nem figyelsz rá és jön a nagy szerelem vagy ha ő még nem is de a pasik dögleni fognak utánad :)

üdv 18/F

2009. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem még nem a pasizással kellene foglalkoznod, hanem a tanulással. Kapcsolatot építeni bőven ráérsz három-négy év múlva.
2009. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Mutasd magad, Kicsim. ;) 29 éves fiú. ;)
2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első mondatoddal megválaszoltad a kérdésedet. Azért nincs barátod, mert még csak 14 éves FIATAL lány vagy. Ráérsz még foglalkozni a fiúkkkal. És ki mondta, hogy nem tetszesz nekik? Azért, mert még egyikük sem esett térdre előtted, hogy szerelmet valljon, nem jelenti azt, hogy nem tetszesz nekik. Majd jön az első szerelem is, nyugalom! Addig pedig éld szépen tovább a mostani életed: sportolj, tanulj, építs baráti kapcsolatokat, a szerelem meg jön, ha jönnie kell. Sem előbb, sem utóbb.
2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem tuti egy tök jó csaj vagy így ahogy leírtad! Én örülnék egy ilyen csajnak! :P
2009. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !!! :D
2009. nov. 9. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
szivesen, szépség! ;)
2009. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze elmondás alapján mindenki egy édi 14 éves lánynak képzel. Főleg a fiúk. De ezt szerinted meg lehet így mondani miért nincs? Mert szerintem nem. Ennyiből nem lehet semmire se biztosan következtetni. De talán kezdeményezz valakivel és ha benne van akkor már lesz is barátod.
2009. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mmm.. Le kellene vetkőznöd cam előtt. ;)
2009. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass magadról képet!
2009. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!