Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek a fiúknak? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a fiúknak? 16/L

Figyelt kérdés

Az osztályban már rajtam kivül mindenkinek volt barátja, nem is egy, hanem csomó. Nekem eddig egy sem volt és még egy fiú se mondta nekem, hogy szép vagyok. Csak egyszer 2.-3. osztályban tudom, hogy tetszettem egy fiúnak. Több semmi.

Igaz, nem járok szórakozóhelyekre, mert nem szeretem a bulikat, meg amugyis a metál zenét szeretem. Koncertekre nem járhatok, tehát igy sincs esélyem ismerkedni.

A suliban még a leg tutyi-mutyibb fiú is udvarol lányoknak már. De nekem eddig még SENKI!

Fogalmam sincs, milyen az, ha valakivel szeretitek egymást és jártok.

Gondolom bennem van a hiba, mert eléggé nehezen barátkozok, és csak a legjobb barátnőmmel tudok igazán őrültségeket csinálni, mással borzasztó unalmas vagyok, nem tudok miről beszélni az illetővel. Én vagyok az osztályban a különc, mert kevés nagyon a barátom és nem ölelkőzök mindenkivel, meg nem puszilkózok vagy ilyesmik.

A többiek járnak mindig inni, cigizni a suli mögé, és persze ott ismerkednek inkább, de én még életembe nem cigiztem és nem is voltam berúgva, és nem is akarok....

Miért van ez, h a fiuk csak a piálos, bulizós, nagymenő csajokat szertik?


2010. ápr. 19. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia....én nem nagyon szeretem a bulis csajokat mi az msn címed?:D:D:D F/16
2010. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Irj az e-mail címemre :P
2010. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

"Igaz, nem járok szórakozóhelyekre, mert nem szeretem a bulikat, meg amugyis a metál zenét szeretem. "


1. bulizni kell járni, ha már csak a közösségi élet kedvéért.

2. metálos csajokkal ki a rák akar járni. erről tegyél le.


ahhoz képest hogy metálos csaj vagy, úgy gondolkodsz, mint egy apáca.


"A többiek járnak mindig inni, cigizni a suli mögé, és persze ott ismerkednek inkább, de én még életembe nem cigiztem és nem is voltam berúgva, és nem is akarok.... "


te is menjél, régen mi is csináltuk ezt, jó móka volt, persze nem lettem alkoholista se, dohányos se.

fiatalság bolondság.

2010. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nem csak azokat a lányokat szeretik! Sőt... csak a te korodban sajnos ez a menő! Mivel ilyenkor ismerkednek a fiatalok a bulival, és a szexualitással leginkább! Attól Te ne is változz meg, mert ez a "trendi". Maradj olyan, amilyen vagy, hiszen értékes Ember vagy! Amúgy én is ilyen voltam 16 évesen.:) 20 éves koromban talált rám a szerelem, 6 éves kapcsolat lett belőle, de sajnos vége lett! Most jelenleg nincs senkim, de hidd el nem panaszkodhatok, elég sokan randit kérnek, és minden más, mint régen volt!! Várj türelemmel, ne kapkodj. Eljön az idő, mikor Rád talál a szerelem, és valószínű sokkal komolyabb, mint egy pár hónapos laza tinikapcsolat! :) (26 L
2010. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Nekem nem jönnek be a fekete körmű fekete szemfestékezett lánykák, akik keménynek akarnak tűnni, de qrvára nem azok :)

Inkább légy önmagad, mert én tudom mit jelent ez a rocker vagyok téma. Tudod mit jelent ez ? Azt hogy egy balek vagy és ugya a mégis Valahová tartozni kell elv szerint beállok a rockerekhez, azok úgyis befogadnak. Inkább ne tartozz sehova mintsem álcázd magad !

2010. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

attól, h nem iszok, nem piálok, attól még nem azt jelenti, h apáca vagyok, hanem, h van önmegtartóztatásom. :)

Ja, és nem járok talpig feketében, fekete körömmel, fekete szemekkel :) normális az öltözködési stílusom (színes cuccokban járok) és azért néha kihívóan is öltözködöm, de persze csak úgy, hogy jól érezzem magamat.

Nem úgy kell elképzelni, mint egy megtestesült komolyság, csak egyszerűen olyan vagyok, hogy ha látom, hogy ketten jól megvannak, akkor nem megyek oda, mert tudom, h nem hiányzok nekik és ezért inkább egyedül maradok....

2010. ápr. 19. 13:45
 7/17 A kérdező kommentje:
de ha megyek az utcán és pld.rövidebb szoknya + egy picit nagyobb kivágásu topp, akkor se néznek meg a fiúk, mig a mellettem menő oszt.tárnőimet, akik úgyanúgy néznek ki, megnézik....
2010. ápr. 19. 13:54
 8/17 A kérdező kommentje:
na de nem kell férre érteni, nem azért öltözök úgy ahogy öltözök, mert az a divat vagy mert nem akarok kilógni a sorból. Nem szeretem utánozni az embereket, úgyanúgy azokat se, akik mást utánoznak csak azért, hogy menők legyenek.
2010. ápr. 19. 13:57
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok.

Felén is vannak rocker csajok csak az a baj, hogy mindegyik foglalt általában. Nekem mindig más stílust képviselő csajokkal kell ismerkednem ami nem éppen jó.

Szerintem ne váltóz meg légy önmagad. Járj koncertekre, annál jobb buli nincs! 19/F

2010. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

képet mutatsz?

bocsi de nem lehet hogy amúgy az arcod nem olyan szép mint a többi csajnak?

2010. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!