Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor lehet valaki igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor lehet valaki igazán szerelmes életében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Számtalanszor.Mindenki azt hiszi,hogy csak 1x,pedig nem. :) Mindig jön valami újabb,szebb,jobb és újra szerelmes lehet az ember.

18/L

2010. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elso,te 18 evesen azt mondod hogy szamtalanszor?akkor azt kivanom neked is amin en mentem keresztul,es akkor majd megvaltozik a velemenyed.Volt egy gyonyoru lany,imadtam,a szuleimmel es a baratjaimmal is osszevesztem erte,csak o volt nekem,ez mar tobb mint 8 honapja,de meg mindig bele vagyok szerelmes.22-F


clyde

2010. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 4*. Bár mindenkinél mást jelent a szerelem szó.
2010. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ebben egyet értek az előttem szólóval... Énis szerelmes voltam másfél évvel ezelőtt és csúnyán átvert, pedig az egész családi körrel jóba volt, tegeződtek szüleimmel... Egyszer pedig elköltöztem hozzá, mert ithon nem egyeztem már senkivel, szóval tényleg mindent megtettem, hogy jól menjen és csúnyán átvert... A legaljasabb módon, és a rossz benne az, hogy nem bánta meg, amit tett, és azóta nem is szólunk egymáshoz... Ő volt az első komoly kapcsolatom, vele veszítettem el a szüzességemet... És még mostis, másfél év után, úgy érzem, hogy nem tudok senki mással együtt lenni már... Még mindig őt szeretem :(
2010. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :)

Előszőr vagyok szerelmes,már 2 éve együtt vagyok a párommal,10 év van köztünk és minden szép és jó.De nem hiszem,hogy csak 1x lehet az ember szerelmes igazán. :) Remélem én csak egyszer leszek az életben szerelmes,páromnak meg én leszek az utolsó szerelme,de kitudja hogy alakulnak a dolgok és szerintem képesek vagyunk,mi emberek szeretni többször is.

2010. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

16:10-el...

16:15 voltam

2010. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
igazi nagy szerelemből csak egy van.♥
2010. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én elméletem szerint kétszer és kétféleképpen:


- Heves, felkavaró, de pont ezek miatt az erős érzések miatt nagyon hamar ki is fullad, véget ér. (Aki ilyet átél, az onnantól az összes kapcsolatát ehhez méri és nagyon sokat visszagondol, hogy "Mi lett volna, ha...")


- Békés, megnyugtató és pont ezek miatt a lágy érzelmek miatt sokáig tart. (Aki ilyet átél, az valószínűleg igyekszik azzal az emberrel végleg összekötni az életét.)


A többi nem hiszem, hogy szerelem és akármelyik fentebb említettből egy újat átélni szerintem lehetetlen.

2010. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Attól függ mennyi pénzed van... -.-"
2010. jún. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem pénz függő a szerelem.Kis fiatal lehetsz még,ezzel a válasszal.
2010. jún. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!