Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki keptele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki keptelen szerelmes lenni? Hogy soha eleteben nem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
...azert erdekelne,mert az az erzesem a baratom ebbe a kategoriaba tartozik...
2008. júl. 29. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam róla, hogy sose legyen valaki szerelmes, de biztos van ilyen és elég rossz lehet neki.
2008. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem neki rossz ,hanem annak akivel van...
2008. júl. 29. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen... lehet 60 évesen találja meg, de szerintem utóléri...
2008. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen fajta elmebetegség. De ilyenkor azért más viselkedésen is látszani szokott.
2008. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha't nem idegbeteg ,intelligens egy szemely....
2008. júl. 29. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyik baratnom 14 eves,volt mar nehany baratja de egyiket sem szerette.Meg lehet szerelmes...:))) Szerintem nincs ilyen...
2008. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyanról már hallottam,hogy valaki 30 évesen lett először szerelmes életében,azelőtt sohase volt az,hiába voltak kapcsolatai.Akkora találta meg azt az embert,akibe szerelmes tudott lenni.De olyanról,aki soha életében nem volt az,még nem hallottam.Szerintem min.legalább egyszer mindenki volt/lesz szerelmes életében.Ki előbb,ki később.
2008. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az elmebetegség nem azt jelenti, hogy romlott az egész agya. Vannak területek. Ha nem működik nála valami a szerelem irányításából (elég bonyolult és sok minden kell hozzá), az okozhat ilyet. Ugyanúgy, ahogy lehet valaki 100%-ban frigid, akivel amúgy semmi más baj nincs (sőt, még jókedvű és áldozatkész is lehet közben).

De az is lehett, ahogy valaki írta: hogy csak idáig még nem sikerült senkinek ezt az érzést elindítani benne.


De miért nem beszéled meg vele? Kérdezted, hogy volt-e már szerelmes? És mit jelentett ez nála?

2008. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én párom olyan, hogy nagyon szeret csak nem mindig mutatja ki. Nem az a lelkizős típus. Meg az utóbbi 2nője (ill abból az egyik a felesége volt) elég rendesen megszívatta, úgyh szerintem ezért nem mutatja ki annyira. De udom, hogy szeret. Nem lehet, hogy nálatok is vmi hasonló van????
2008. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer valamikor biztos szerelmes lesz az életben, legfeljebb (gyakran) viszonzatlan marad és később már ettől nem is akar beleesni igazán, csak egyszerűen legyűri az érzést és elridegül. Komolyan nagyon irigylem azokat ahol mindkét fél között heves érzelmek vannak a másik iránt, ott tényleg extázis minden közös perc, de kurvára szeretnék beleszeretni valakibe aki engem is szeret! ÁÁÁÁ de ez nagyon ritka helyzet.
2008. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!