Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e itt valaki, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt valaki, aki még soha életében nem volt szerelmes? Elsősorban nem tinikre gondolok. Életkort is írjatok legyetek szívesek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

igen en


soha nem ereztem h most az a no kell pedig volt hosszu kapcsolatom is (2 eves) de nem ereztem azt h mostmar O az eletem elte elek stb


25 fiu

2010. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20 vagyok, az ugye már nem számít tininek?

sohasem voltam szerelmes, sem lelkileg, sem testileg nem vonzott soha senki. nem tudom, ez valami aberráció, vagy csak nem találkozom megfelelő emberekkel :)

20/L

2010. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyiknél sem éreztem azt a nagy lángolást amit szerelemnek neveznek, de szerettem mindegyiket csak nem vakon. Egyik sem tudott annyira eddig megbolondítani, hogy na most aztán qvára szerelmes legyek. Ha lesz olyan lány akitől annyit kapok vissza mint amennyit én adok, akkor biztos tudni fogom hogy milyen érzés. " sose adj annál többet amennyit kapsz, mert könnyen kihasználhatnak"

27f

2010. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy te mit nevezel szerelemnek!


Nekem nem sikerült még szerelmesnek lennem, lehet az én hibám, de még nem találtam olyan lányt akibe reménytelenül beleszerettem volna. Amúgy meg nem éri meg szerelmesnek lenni, mert gondolj bele ha vége szakad mert elhagyott de te még mindig szerelmes vagy bele, akkor csak kínzó és hiú ábránd marad.


26/f

2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem voltam még szerelmes, én sem. Egyszerűen vagy túl hamar átlátom az embereket, vagy nem tudom... 22 éves lány vagyok.
2010. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!