Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezdjem vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
3 hónapig jártam egy sráccal. Együtt jó volt, de sokat dolgozott ezért nem mindig voltunk együtt. És a munka miatt kevesebbet is tudott velem törődni. Viszont nagyon rendes, mindig eljött értem kocsival, meg haza is hozott. Pár napja pedig szakítottam vele, mert nem bírtam, hogy keveset vagyunk együtt. És ettől ő begurult, és haverjától kapott valami szert, nem tudom mit, hogy lenyugtassa. És ettől nagyon bedurvult. Aztán a találkoztunk és próbálta magát visszakönyörögni, de nem akartam és elzavartam és adott egy pofont. Másodjára pedig többet kaptam. mikor mentem suliba lent várt a ház előtt és földre vágott és kaptam 5-6 pofont. Nagyon féltem tőle. De állítólag azért volt ilyen mert túladagolta azt a szert:S. Haragszom rá, de még mindig kötődöm hozzá és szeretem, és hiányzik. És állandóan keres engem és ki is vett a közelünkbe egy albérletet hogy közelebb legyen hozzám, és most nagyon teper utánam. Visszamenjek hozzá?:( vagy amit tett, az tényleg megbocsáthatatlan?
2010. ápr. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom te hülye vagy. NE! Ne menj vissza hozzá, mert csak újabb pofonokat fogsz kapni. Aki megüt egy nőt, az újra meg fogja tenni.

F27

2010. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék senkivel,akinél egyetlen egyszer is azt érezném,hogy félek tőle.Te azt érezted,amikor nem egyszer,hanem kétszer is megvert.Ez még egy házasságban is megbocsáthatatlan,nem egy olyan kapcsolatban,ahol a felek az udvarlás korszakát élik és még a legjobb oldalukról mutatkoznak.Ez a srác nem teljesen beszámítható.Ha nem az van,amit ő akar,akkor azt testi fenyítéssel rendezi le.A "szer" nem kifogás,sőt súlyosbító körülmény.Ha visszamész hozzá túl sok jóra ne számíts.
2010. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem menny vissza aztán majd kap megint valami "szert" a barátjától és a fokozatosság elvét követve kivág az ablakon 3gyára . ha ez kell akkor menny vissza hozzá akit én szeretek nem ütöm meg előbb lőném magam tarkón mit hogy meg üssem a barátnőmet. persze sokan azzal magyarázák ha megveri a barátja hogy ez csak a szenvedély

és azért tette mert nagyon szereti . inkább kerüld el nagyívbe és ha megmondod neki hogy kopjon le és ne keressen többet akkor jobban jársz ha van veled pár erősebb barátod h nehogy megint meg pofozzon 21/f

2010. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se menj vissza hozzá,egy ilyen ember nem érdemel meg egy nőt :S
2010. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég buta lennél, hogyha visszamennél hozzá. Neked is jobb lesz, ha elfelejted. Hidd el... Lehet, hogy legközelebb már a "szer" nélkül is bántana és erre szerintem nem nagyon van szükséged.
2010. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!