Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év szerelem után megbocsássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év szerelem után megbocsássam a volt barátom hibáit, és kezdjem újra?

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtt a barátommal,gimibe járunk,ő most ballag el.Az utóbbi 2 hónapban folyamatosan lelki csalódások értek,kis csalódások,mint pl. hogy a barátaival van minden nap délután órákat.Nem foglalkozott velem,folyamatosan veszekedtünk,és én nem bizom benne.Most,hogy nyár végén 60 km fog minket elválasztani attól is félek,hogy ha akarom őt nem lesz velem.De azt hiszem a kapcsolatból is már kiábrándultam.Ő mindent megtesz,most lángoltak fel benne a dolgok,azt hiszem.

Egyébként az egészségem is tönkrement a folyamatos idegeskedés miatt,mert a barátom nem egy "jó" gyerek,minden hülyeségben benne van,de belsőleg nagyon értékes.Nem tudom mit csináljak,az egész környezetem ellenzi a dolgot,mert teljesen kikészültem.Mindenki szerint tovább kell lépnem,de ha ez lesz életem legrosszabb döntése?17 éves vagyok,lehet hogy túlreagálom,csak nem akarom úgy "végezni",mint ő:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy nem esik.
2010. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minek olvasgatsz kérdéseket,ha utána hülyeséget válaszolsz rá? :S :D
2010. ápr. 28. 14:30
 3/6 anonim válasza:

:)

Figyelj, attól hogy messze lesztek egymástól az csak egy dolog..én egy hónapba 2x látom a barátom és akkor is 2-3 napig..340 km van köztünk :(

De szeretem..

Ez csak rajtad múlik, ne itt várj tanácsokat,mert ha félre sikerül akkor az lesz a baj, lehet megbánod..így én csak azt mondom, hogy gondolj vissza az együtt töltött percekre, és a jövőbe is gondolj bele..és ha őt látod 5-6 év múlva..vagy őt szeretnéd látni..akkor ne engedd!:)

Bár még fiatal vagy, nem muszáj magad lekötni ilyen korba, de ha te szereted..:)

2010. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vok, egy bölcs mondást, írtam, ami azt takarja, hogy te most nem találtad meg az igazit, majd következőre.

oké még párszor összejöhettek szenvedni egymással egy jót, de vége mindig ugyanaz lesz.


máskor meg tiszteld a mondásakat bammeg.

2010. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másodiknak a választ!:)


Hmm biztos a bölcs mondásaid miatt adsz 39%-os válaszokat...:)

2010. ápr. 28. 14:36
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit szivesen:)
2010. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!