Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjem újra az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra az életem?

Figyelt kérdés
24éves vagyok. A párommal 7,5éve vagyunk együtt. Van már egy 1éves gyerekünk.A baj az,hogy nem szeretem a párom.Már elég rég óta.Tudom, most lehetne mondani,akkor minek szültem neki.De ez így jött össze. A másik probléma az, hogy vettünk házat,és rengeteg hitelünk van.Mindenképpen szeretnék új életet kezdeni, de nem tudom hogyan fogjak hozzá. Szüleimhez nem mehetek, már beszéltünk róla, ha szétmennénk ki mit fizetne. És az én jövedelmemből 10ezer forint maradna meg havonta kajára úgy, hogy albérletbe laknék. Hasonló helyzetben levők írjatok, vagy bármilyen értelmes véleményt meghallgatnék. Köszi
2010. jan. 5. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Házat eladni, hitelt visszafizetni, elválni, és irány az albérlet.

Más megoldás nem nagyon van....

2010. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a szituban vagyok, 29 évesen, 1 éves gyerekkel, nagyon sok hitellel, válófélben.Nekem annyiból jó, hogy a szüleim segítenek.De egyébként más megoldás nincs, házat eladni, és jobb belátásra bírni a szülőket, hogy legalább addig lakhassatok ott, ameddig újra nem dolgozol.Gyes, gyed mellett egyedül egy gyerekkel rohadt nehéz, én csak tudom, de egy rossz házasság egészségileg is felőröl mindkettőtöket a gyerekkel.Ha konkrétan még érdekel valami, írj privit!
2010. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mit vársz? Pénzt gyűjtsünk neked? Számtalan ember kezdte már a nulláról az életét és sikerült nekik.

Valóban; minek szültél neki? Nem mondhatod azt,hogy így jött össze, mert egy gyerek életéről beszélünk.. nem egy hörcsögöd van,amit szakításkor te kapsz..

De ha elég régóta nem szereted a párodat, úgysem fogsz a sakrakdra állni, mert ez a szitu neked piszok kényelmes..

2010. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon tévedsz!!!! Mert egyáltalán nem kényelmes nekem. Azt hiszed olyan jó minden nap veszekedni? Meg hogy tönkre akarom tenni a gyerekem életét? Éppen azért akarok tenni, mert nem akarom h a gyerek ilyen körülmények közt nőjjön fel!!!
2010. jan. 6. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apukám és a nevelő anyám sajnos már több éve nyúzzák egymást. 16 éve vannak együtt, de tudom, hogy a kapcsolat körülbelül 3 évig lehetett jó maximum. Mindössze a gyerekért maradtak együtt.Merthogy lett egy közös gyerek egy év után. Azrán belevágtak az építkezésbe, hatalmas házat építettek, felvették a hitelt. Most szerencsére eljutottak oda, hogy különmentek. Apu kifizette nevelőanyám részét a házból, vettek egy lakást neki, és elköltözött a már 15 éves húgommal. Apu most a nagy házban lakik az öcsémmel. Én már rég elköltöztem otthonról. Nem tudom, mért nyúzzák egymást az emberek olyan sokáig, semmiképp nem jó a gyereknek, gyerekeknek. Húgom volt az egyedüli a családban, aki saját apa és saját anya mellett nőtt fel, de mire ment vele? Folyamatos veszekedések tanuja volt. Most beszélgettem már tesóimmal, és mind a ketten azt mondják, hogy sokkal jobban érzik magukat, és úgy látják, a szülők is jobban vannak. Én majd még elbeszélgetek mind a két szülővel, mert még hivatalosan én nem is tudom, a két testvérem árulták el, de én nem árulom el őket. De így látatlanban azt mondom, mind a kettőnek azt fogom mondani, hogy a lehető legjobban cselekedtek, és őszintén remélem, hogy mindketten megtalálják a boldogságot, ami együtt nem jött össze. Én rohadtúl útáltam otthon lakni, 11 voltam, mikor összekerültek, úgyhogy gyerekek miatt nem érdemes egymást nyúzni, majdnem tönkrement rá mindenki, de a családi kapcsolatok mindenképpen. Gyűlöltük egymást.
2010. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!