Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra kezdjem vele? /bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezdjem vele? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapig voltunk együtt (persze én beleszerettem még a mai napig szeretem)és avval az indokkal szakított velem h nem akar tőlem semmit meg hogy nem tudna belém szeretni.Ezt sajnos el kellett fogadnom.(amugy júniusba szakított velem)Most össze akart velem jönni a haverja de én nem tartottam jó ötletnek hogy járjunk mégiscsak barátok. De annyira akarta hogy járjunk én belementem. 2 hétig voltunk együtt mivel az exem bekavart nála h szeret engem meg nem tud elfelejteni. És szakított velem mert így nem járhatunk ha közbe meg a volt barátom szeret.Felhívtam és mondtam neki hogy hagyjon békén meg h miért csinálta ezt azt mondta h szeret és nem tud engem elfelejteni és féltékeny.Nem akarom vele újrakezdeni mert lehet h csak meg akar szivatni én nem hiszem h szeret, meg az volt a baj a kapcsolatunk alatt h sokat hazudott és azt most is mondta ha újrakezdenénk nem biztos h megtudna változni. Nem tudom mit csináljak, segítsetek. és köszi h elolvastad 19/L
2009. nov. 14. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hónapig jártatok, és már azalatt a kis idő alatt is hazudozott a srác, szakított veled, amikor mással próbálkoztál, bekavart. Komolyan eszedbe jut, hogy ezek után érdemes lenne újra összejönnötök?


Inkább keress egy normális fiút...


23/f

2009. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress mást.....ha ki is békülnétek te már nem tudnál megbízni benne(hazudott,és nem tudot mit is akar valójában),és ez rányomná a bélyegét a hangulatodra is....

Ha azalatt az 1 hónap alatt is hazudott mi a biztosíték rá hogy ezután nem fog...

L/18

2009. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kerss valaki normálissabat de meg is szivathatnád mi előtt még ő meg szivat...:-) XD
2009. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1et értek a többivel. keress mást. ha már valaki a kapcsolat elején hazudik, akkor szerintem nem gondolja veled komolyan. már az egész kapcsolatot nem gondolja komolyan. amúgy meg attól függ, hogy mit hazudott. mert ha olyan valami ami kellemetlen volt neki, és még nem akarta hogy megtudd, az szerintem más. de akkor is megmondhatta volna neked, ha már rájöttél hogy hazudott, bevalhatta volna, hogy igaz.

keress mást, és ne a haverjai közül válassz :P

2009. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és azt mondta h hajlandó megváltozni miattam mert szeret. De már én se tudom h mit higgyek:S
2009. nov. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!